Mark Zuckerberg'i Şok Eden Soru: 'Uzaydan Gelen Bir Kertenkele Olduğun Doğru Mu?'

1
0
0
0
0
Facebook CEO'su Mark Zuckerberg ilk kez canlı yayında bir soru cevap etkinliğine katıldı. Birçok Facebook kullanıcısının katıldığı etkinlikte, bir komplo teorisinden doğan ilginç soru ise herkesi şaşırttı.
Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg ilk kez bir soru cevap etkinliğine katıldı. Facebook üzerinden canlı yayınlanan etkinlik sırasında onbinlerce Facebook kullanıcısı Zuckerberg’e sorularını yönetti. 

 Mark Zuckerberg Uzaydan Gelen Bir Kertenkele Mi?

Facebook, internet dünyası, yeni teknolojiler ve hatta kişisel hayata dair soruların sorulduğu etkinlikte Mark Zuckerberg tarafından önemli açıklamalar yapıldı. Soruların arasında biri vardı ki neredeyse diğer tüm soruları gölgede bıraktı. Kullanıcılardan biri Facebook CEO’suna “gizli bir kertenkele olduğunuz yönündeki iddialar doğru mu?” şeklinde bir soru yöneltti. 

 Dünyayı Reptilian Irkı Mı Yönetiyor?

Bu soru ilk bakışta anlamsız görülebilir çünkü bir komplo teorisine dayanıyor. Soruyu anlayabilmek için “uzaydan gelen gizli kertenkeleler” hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyorum. Bu iddia dünyayı yöneten ve dünyaya damga vuran kişilerin dünya dışından gelen insan görünümlü sürüngenler olduğu düşüncesine dayanıyor. Teoriyi ortaya atan ise David Icke. İngiliz yazar ve teorisyene göre dünyayı Reptilian ırkı yönetiyor. Bu ırkın mensupları ise insan görünümleriyle aramızda dolaşıyor ancak en önemli görevlerde onlar bulunuyor. Konu ilginizi çektiyse David Icke ve Reptilian anahtar kelimelerini kullanarak internette birçok içerik bulmanız mümkün.
 

 Mark İddialara Ne Cevap Verdi?

Konumuza dönecek olursak, bu soru karşısında biraz gerilen biraz da gülümseyerek geçiştirmeye çalışan Mark Zuckerberg “hayır” yanıtıyla "soru - cevap" etkinliğini sonlandırarak “Ben kertenkele değilim” şeklinde konuştu. Yorumların yüksek kaliteli olmasının gelecek soru cevap etkinlikleri için önemli olduğunu da belirten Mark veda ederek canlı yayını bitirdi.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0