Evindeki Örümceklerden Medeni Bir Şekilde Kurtulmaya Çalışan Adam!

0
0
0
0
0
Evindeki Örümceklerden Medeni Bir Şekilde Kurtulmaya Çalışan Adam!
Bir YouTube kullanıcısı, evindeki örümceklerden kurtulmaya çalıştığı komik bir video yayınladı.
Dünyada yaşayan örümcek türlerinin bir çoğu insana zarar verme kapasitesine sahip değildir. Buna rağmen korkutucu görünüşleri, sıra dışı yapıları ve tehditkar hareketleri olan bu böcekleri hiç sevmeyiz. Hatta insanlar örümceklerden o kadar korkar ki, yapılan bir araştırma, insanların çoğunun örümceklerle uğraşmaktansa ölmeyi tercih edebileceklerini ortaya koymuş.

Çok hızlı ve sinsi bir şekilde hareket edebilen bu böcekler, evlerimizin ne kadar bakımlı ve temiz olduğu fark etmeksizin çoğumuzu ziyaret etmişlerdir. Örümcekler tarafından ziyaret edilen bir diğer kişi olan Gus Johnson isimli YouTube kullanıcısı da, bu korkunç böceklerden kurtulabilmek adına hiç alışılmadık bir çözüme başvurmuş ve örümcek sorununu medeni bir şekilde çözmeye çalışmış.

İlk olarak örümceklere 'Tahliye Kararı' yazan kağıdı uzatan Gus, ardından örümceklerin yeni evler bakabilmesi için bölgedeki evlerin listesini veriyor ve son olarak da bir otobüs bileti hediye ediyor. Tabii ki bu soruna medeni bir şekilde yaklaşmak, sonuca ulaşmasını sağlamamış.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0