Minecraft Sayesinde 10.000$ Kazanan 15 Yaşındaki Girişimci!

1
0
0
0
0
Brandon Relph isimli bir girişimci, daha 15 yaşında olmasına rağmen kurduğu Minecraft sistemi sayesinde 10.000$ kazandı.
Günümüzde herkesin erişebildiği internet ortamı, çeşitli şekillerde gelir sağlamak isteyen kişilerin ilk olarak başvurduğu platformlar arasında yer alıyor. Farklı fırsatların değerlendirilebileceği ve neredeyse herşeyden paza kazanılabilen bu dev ve önü açık platformda bulunan fırsatları değerlendiren 15 yaşındaki bir girişimci, son zamanların en çok oynanan oyunu Minecraft'tan 10.000 dolar kazandı.

Kendi kurduğu goCreative adlı bir site ile birlikte Minecraft oyuncuları için modlar ve haritalar oluşturmaya başlayan Brandon Relph, bu sistemini zamanla büyütmeye başladı. Daha fazla istek gelmesinin ardından işlere yetişemeyen Brandon, kendine bir ekip kurmaya karar verdi ve eleman alımına başladı. Şu an onun için goCreative'de çalışan toplam 23 çalışana sahip olan Brandon, basit bir oyun ile birlikte kendisine iyi bir kazanç sağlayan sistem kurmayı başarmış.Kaynak: TheLadBible 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0