Mobil Aksesuarlara Farklılık Getiren Oluşum: Mobilofon

1
0
0
0
0
Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından olan mobil aksesuar noktasında yenilikçi bir site olan Mobilofon iddialı geliyor.
Yıl 1994... Cep telefonu sahibi olmanın sadece seçkin, "elit" bir kesime nasip olduğu yıllar. Geçmişin tuşlu bile olmayan çevirmeli telefonlarını kullanan bir jenerasyon için "cep telefonu" mobil olmak yani özgür olmak demekti. 

Cep telefonlarına alışmamız uzun sürmedi. Kısa zamanda yılan gibi sinsice hayatımıza giren cep telefonları (özellikle doksanların sonunda alışkanlık yaratan "snake" oyununa selam edelim) giderek daha çok gelişti. Cep telefonlarının hayatımızda değişiklikler yaratan bu dokunuşuna biz de onların ekranlarına dokunarak cevap verdik. Bugün, her birimiz ceplerinde kendine has ayrı bir dünya ile yaşıyor. Mobilofon, mobil özgürlüğü tatmış ve bu özgürlüğünden taviz vermek istemeyen aksine geliştirmek isteyen teknoloji tutkunlarını yüzlerce çeşit mobil aksesuar ve kılıfla buluşturmak için kurulan bir site. Sizi mobil dünyanın gelişmeleri hakkında bilgilendiren, mobil teknolojinin nabzını tutan bir internet sitesi Mobilofon. Blogumuzdan dilerseniz mobil teknoloji dünyasına dair son haberleri alabilir, kendi özelliklerini tanıtacak aklı olmayan akıllı telefonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Cep telefonları için ihtiyacınız olan herşeyi bulabileceğiniz Mobilofon, site tasarımı olarak da aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz bir yapıya sahip. Ayrıca Apple, Samsung, Sony, HTC, LG, Asus gibi akıllı telefonların silikon, sertleştirilmiş plastik, rubber, suni deri, orjinal deri kılıflarının yanında Çinde üretilen pek çok akıllı telefonun kılıf ve aksesuarları bulunuyor. Bunların yanı sıra powerbank, kabloları karışmayan kulaklıklar, ekran koruma filmleri ve sanal gerçeklik gözlüğü gibi birçok ürün bulunuyor.

Bunların yanı sıra mobil dünyadaki en sıcak gelişmeleri blogdan paylaşıyor, bir - iki güncel mobil teknoloji haberi veya kendi telefonunuza ait ipuçları da sizlere sunarak farklılığını ortaya koyuyor.

Eğer zaten fazlasıyla böyle site var nasıl güveneceğiz diye düşünüyorsanız "Bizi sınamak istiyorsanız ürünlerimizden biri için sipariş vermeyi deneyin.(Özellikle çok popüler olmayan bir ürün sipariş ederseniz müteşekkir oluruz) " şeklinde iddialı bir cevap veren Mobilofon.com, cep telefonlarınızın aksesuarları için tercih edilebilecek bir site olduğunu gösteriyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0