• Anasayfa
  • İnternet
  • Mobil World’de ‘Yılın En İyileri’ Ödüllerinden İki Tanesi Açıklandı!

Mobil World’de ‘Yılın En İyileri’ Ödüllerinden İki Tanesi Açıklandı!

0
0
0
0
0
Bu akşam düzenlenecek olan 'Yılın En İyileri' ödüllerinden iki tanesinin sahibi şimdiden belli oldu.
The GSM Association’ın (GSMA) her yıl düzenlediği Mobile World etkinliğinde ‘yılın en iyileri’ ödüllerini kazanacak olan cihazların hangileri olduğu bu akşam açıklanacak. MWC 2016’da yer alan şirketlerin de katılımıyla 30’dan fazla kategoride verilecek olan bu ödüllerden iki tanesi şimdiden belli oldu.

The GSM Association’ın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda ‘Yılın En Uygun Fiyatlı Telefonu’ ve ‘Yılın Mobil Tableti’ ödülleri sahiplerini buldu. Buna göre Yılın Mobil Tableti ödülünü, Microsoft’un Surface Pro 4 isimli ürünü kazandı. Geçtiğimiz sene de aynı ödülü yine Microsoft’un Surface Pro 3 isimli cihazı kazanmıştı. (önümüzdeki sene de muhtemelen Surface Pro 5 kazanacak)Yılı En Uygun Fiyatlı Telefonu ödülünü ise Xiaomi Redmi 2 kazandı. Geçtiğimiz sene bu telefonun haberini ‘Fiyatıyla Ortalığı Fena Karıştıracak’ şeklinde duyurmuştuk, hislerimizde yanılmadığımızı görmek güzel bir duyguymuş :)

Diğer ödüllerin hepsi bu akşam sahiplerini bulacak. Bizim de -muhtemelen sizin gibi- en merak ettiğimiz ödül, ‘Yılın En İyi Akıllı Telefonu’. Tahminleriniz ne yönde?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0