• Anasayfa
  • İnternet
  • Tek Bir Kişinin Yalnızca 60 Saniye Kalabildiği Site: MostExclusiveWebsite

Tek Bir Kişinin Yalnızca 60 Saniye Kalabildiği Site: MostExclusiveWebsite

1
0
0
0
0
Dünyanın en gereksiz sitelerinden bir tanesi olan MostExclusiveWebsite, sizi sitede en fazla 60 saniye tuttuktan sonra otomatik olarak kovuyor.
ABD’nin en saygın haber sitelerinden olan Washington Post’un tasarımcılarından olan Justin Foley’in geliştirdiği site, son zamanların en ilgi çekici sitelerinden bir tanesi oldu. Kafamıza göre girip gezdiğimiz web sitelerinin aksine MostExclusiveWebsite’ye girebilmek için önce bilet alıp sıraya girmek zorundasınız. Daha sonra da sıradaki 40 binden fazla kişiyi bekleyip sıranın size gelmesinin ardından 60 saniye boyunca sitede kalabiliyorsunuz.

Aynı anda yalnızca tek bir kişinin ziyaret edebildiği site, 60 saniyelik ziyaret zamanınız kaldıktan sonra sizi siteden kovuyor. (‘ziyaretin kısası makbuldür’ cümlesi hiç bu kadar gerçekçi olmamıştır) 

Geçtiğimiz salı gününden itibaren siteye 300 binden fazla kişinin girmeye çalıştığını belirten sitenin yapımcısı Foley, bu kişilerden yalnızca 55 bin tanesinin siteye erişebilme ‘şansına’ erişebildiğini söyledi. (sitede dünyanın sırrını açıklıyor olabilir, şans dediğine göre) Siteye girmek için sırada bekleyenler eğer sayfayı yenilerse ya da sitenin bulunduğu sekmeyi kapatırsa sıranın tekrar en sonuna gönderiliyor. Eğer aranızda geceden PC’yi açık bırakıp ertesi gün de sıranın size geldiği dakikada PC başında olup 60 saniye boyunca ‘ne varmış la burada’ demek için bu kadar işkence çekmeyi göze alan hasta ruhlu arkadaşlar varsa, siteye buradaki link üzerinden ulaşabilirler.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0