Motorlu Testere Üzerinden DOOM Oynamak!

1
0
0
0
0
Motorlu Testere Üzerinden DOOM Oynamak!
Web tasarımcısı olan bir adam, motorlu testere üzerinden DOOM oynayabileceği bir düzenek geliştirdi.
Döneminin en şiddet içerikli oyunlarından birisi olan ve hatta bugün bile rahat bir şekilde bu ünvanını koruyan DOOM, çeşitli silahların yer aldığı bir oyun. Lazer, mermi veya füze gönderen bu silahlar arasında en bilineni, DOOM'un simgelerinden birisi haline gelen ve oyunun vahşiliğini gözler önüne seren motorlu testere.

Oyundaki her türlü yaratığı saniyeler içerisinde yok edebilen motorlu testere, bu özelliğinden ötürü en çok tercih edilen silahlardan birisi. Oyunun hayranı olan ve motorlu testereyi kullanmayı seven George Merlocco isimli bir web tasarımcısı, bu efsanevi oyunun biraz daha geliştirilebileceğini düşünüp kolları sıvamış.

Bulduğu bir oyuncak motorlu testereyi oyarak işe başlayan George, bu testerenin içine Raspberry Pi Zero, 2.2 inch TFT LCD ekran, Xbox oyun kumandası için özelleştirilmiş kablosuz alıcı ve USB ses kartı yerleştirmiş. Tüm bu parçaları bir araya getirerek DOOM'u çalıştırmayı başaran ve Xbox kumandasıyla oyunu oynayan web tasarımcısı, yaratmış olduğu mükemmel konsepti video ile tanıttı.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0