• Anasayfa
  • İnternet
  • ​Motosiklet Sürücüsü ile Otomobil Sürücüsünün Filmleri Aratmayan Kovalamacası!

​Motosiklet Sürücüsü ile Otomobil Sürücüsünün Filmleri Aratmayan Kovalamacası!

0
0
0
0
0
​Motosiklet Sürücüsü ile Otomobil Sürücüsünün Filmleri Aratmayan Kovalamacası!
Otomobil sürücüsünden daha hızlı çıktığı için sürücüyü kızdıran motosiklet sürücüsü, trafik kurallarını hiçe sayan otomobil sürücüsü tarafından kovalandı.
Bizlere ulaşım kolaylığı sunmalarına rağmen dikkatsizlik durumlarında son derece tehlikeli olabilen otomobiller, bu tehlikeli yapılarına bir de sinirli sürücünün eklenmesiyle birlikte onlarca, hatta yüzlerce insanın hayatını tehlikeye atabiliyorlar. 'Trafik canavarı' olarak nitelendirilen bu tarz sürücülerden birisi Florida'da videoya kaydedildi.

Videoyu kaydeden kişi, trafik canavarı tarafından kovalanan ve çok eğlenceli görünmesine rağmen oldukça tehlikeli şeyler yapan bir motosiklet sürücüsü. Roni G. isimli motosiklet sürücüsü, sakin bir şekilde yoluna devam ederken ışıklarda önüne geçtiği otomobilin sürücüsü tarafından rahatsız edildi. Muhtemelen motosikletin öne geçmesini hazmedemeyen ve ona yetişebilmek için gazı köklediği halde geride kalmasına sinirlenen sürücü, bir sonraki ışıkta motosiklet sürücüsünün önünü kesti ve camını açarak sürücüye hakaret içerikli sözler söyledi (Roni'nin dediğine göre). Önce bu sözlere aldırış etmeyen Roni, sürücünün onu kızdırmasıyla birlikte otomobilin aynasına vurdu ve kaçmaya başladı. Motosiklet sürücüsünü yakalayabileceğini düşünen otomobil sürücüsünün de onu takip etmesiyle birlikte kovalamaca başladı.

Not: Videoların eski olduğunun farkındayız. Güncelliği önemli olmayan ve oldukça heyecanlı olan bu videoları eski olmalarına rağmen sizlerle paylaşmak istedik.
 
 

Trafikte bu tarz olaylar yaşanabiliyor ve bu olaylarda çoğunlukla motosiklet sürücüleri mağdur taraf oluyor. Örneğin aşağıda görebileceğiniz iki videoda da otomobil sürücüleri, nedensiz bir şekilde motosiklet sürücülerini eziyorlar.
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0