Galaxy Note 3 Aksesuarları

3
0
0
0
0
Yeni Samsung Galaxy Note 3, tablet – telefon hibrid (phablet) modellerin en iyisi diyebiliriz. Peki ya dış görünüşü? İşte Note 3’ü klasik çizgilerinden bir nebze uzaklaştıracak ve sizin de kişiliğinizi yansıtacak birbirinden başarılı aksesuarlar:
Yeni Samsung Galaxy Note 3, tablet – telefon hibrid (phablet) modellerin en iyisi diyebiliriz. Performansı, kullanımı, tasarımı ve elbette fan grupları ile firmanın en iyi ürünleri arasında.

Peki Note 3’ünüzü aldınız, işinize en çok yarayacak uygulamalarla mobil bir iş platformuna dönüştürdünüz. Peki ya dış görünüş ya da harici aksesuarlar? İşte Note 3’ü klasik çizgilerinden bir nebze uzaklaştıracak ve sizin de kişiliğinizi yansıtacak birbirinden başarılı aksesuarlar:
 

 Sert Kılıf: SPIGEN Case Slim Armor


Eğer telefonu elinden sıkça düşürenlerdenseniz, biraz da dikkatsizseniz bu telefon kılıfı tam size göre diyebiliriz. Spigen’in geliştirdiği Slim Armor (İnce zırh)telefonunuza darbelere karşı üstün bir koruma sağlıyor. İki katlı tasarımı darbenin şiddetine karşı daha fazla emiş sağlarken ince tasarımı ağırlık handikabını ortadan kaldırıyor.
 

 Samsung QI Kablosuz Şarj Ekipmanı


Telefonunuzu bu pedin üzerine bırakıyorsunuz ve işte … Sihirli bir şekilde bu platformda duran telefonunuz şarj oluveriyor. Elektromanyetik dalgalar sayesinde gerçekleşen bu işlem her ne kadar telefonun arka kapağını değiştirmenizi gerektirse de son derece kullanışlı.
 

 Shure SE425 Kulaklık


Fiyatı ile kıyaslandığında ödediğiniz paranın hakkını kesinlikle alabileceğiniz, muhtelemen en iyi kulak içi kulaklık olan SE 425, dinlediğiniz parçanın tüm detaylarını size duyuracak muhteşem bir kulaklık. Note 3’ünüzü yüksek kalite kayıtlarla doldurun ve dinleyin.
 

 Bluetooth Klavye ve Batarya


Bu oyuncak size sadece bluetooth desteği olan bir klavye değil, aynı zamanda 5000mAh gücünde bir de batarya sunuyor ki bu güç, Note3’ünüzün kullanım süresini neredeyse 2 katına çıkartabilecek bir kapasite anlamına geliyor.

 

 Samsung Smart Dock


Bu çok girişli platform, telefonunuza HDMI, USB ve 3.5mm jack girişi sunarken aynı zamanda şarj ediyor. Üstelik USB mouseunuzu da telefonunuza bağlayarak kullanabiliyorsunuz.


 

 INCIPIO WATSON Kılıf

 

Cüzdan şeklinde tasarlanmış bu deri telefon kılıfı tasarımı dışında adeta bir cüzdan görevi görüyor. Kapak kısmında üç adet kart cebi olan bu kılıf aynı zamanda telefonunuza çizilme ve düşürmelere karşı da koruma sağlıyor.

 

 Samsung Galaxy Gear
 

Hayal ettiğimiz akıllı saate henüz biraz daha zaman var belki; ama Galaxy Gear, Note3’e son derece iyi bir yardımcı olacak gibi duruyor. Note3’ün boyutları düşünüldüğünde sürekli olarak elinizde durması ya da her gelen bildirimde cebinizden çıkarmanız zor olabilir. İşte bu noktada devreye giren Galaxy Gear, telefonunuzdan takip edebileceğiniz tüm gelişmeleri bileğinize taşıyor ve saate bakmak kadar basite indirgiyor.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0