Efsane Boksör Muhammed Ali'nin Çocuklara Sihirbazlık Numaraları Yaptığı Özel Görüntüler!

3
0
0
0
0
Efsane Boksör Muhammed Ali'nin Çocuklara Sihirbazlık Numaraları Yaptığı Özel Görüntüler!
ABD'li efsane boksör Muhammed Ali'nin ölümü tüm dünyada yankı bulurken, ünlü ismin en özel anları da internet dünyasında tekrar popüler oldu. ESPN tarafından hazırlanan belgeselden Muhammed Ali'nin çocuklara yaptığı küçük gösteriden özel anlara birlikte göz atalım.
Bir kuşağı kendisine hayran bırakmış, kişiliği ile spor dünyasına damga vurmuş efsane boksör Muhammed Ali'nin ölümü tüm dünyada geniş yankı buldu. Karekteriyle ve üstün boksörlük başarısıyla her kesimden insanın beğenisini toplayan Muhammed Ali çocuklarla da arası iyi olan sporculardan biriydi.

 Kişiliğiyle Herkesin Beğenisini Kazanan Efsane İsim

2014 yılında ünlü spor kanalı ESPN tarafından çekilen belgeselde kendisinin çocuklara sihirbazlık numaraları yaptığı bir bölüm yer alıyordu. O dönemde kısmen popüler olan video efsane boksörün ölümü ile tekrar internet dünyasında paylaşılmaya başlandı. Kendisinin muhteşem boks mücadelelerini izledik ancak insancıl, eğlenceli ve çocuklara karşı sıcak yönünü gösteren bu videoyu daha önce izlememiştik. Muhammed Ali'nin özel görüntülerine birlikte göz atalım...
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0