Müzikseverlere Müjde: Artık Şarkı Sözlerini Bizzat Google Gösterecek!

1
0
0
0
0
Müziksevelerin sürekli aradıkları şey olan şarkı sözleri için artık direkt olarak Google destek verecek.
Müzik dinlemek harbiden güzel bir şey, içinizden geçenleri ya da duygunuzu kendi içinizde dışa vurabilmeniz için yegane yöntem olan müzik dinleme konusunda sürekli müzik dinlemeyi sevenlerin en çok yaptığı şeylerden biri ise özellikle yabancı parçaların sözlerine ya da çevirilerine bakmak oluyor.

Şimdiye kadar birçok siteden yararlandığımız bu iş için Spotify ve Google Play Müzik gibi hizmetler varsayılan olarak destek verebiliyor olsa da artık çok daha kolay bir yöntem olarak Google bizzat destek verecek.Yukarıda görebileceğiniz gibi direkt olarak "Coldplay Hymn For The Weekend Lyrics" ya da "Mor ve Ötesi Oyunbozan Şarkı Sözü" şeklinde yapacağınız aramalarda artık bizzat Google size şarkı sözünü gösterecek. Böylece şarkı sözü için sitelerde dolaşmaya gerek kalmadan saniyeler içinde sözleri görebileceksiniz. Fakat isteğiniz çevirisi ise o zaman yine klasik yöntem olarak sitelerde takılmanız gerekecek.

Şu anda ilk olarka Amerika Birleşik Devleti'nde başlatılan bu sistem, kısa süre içerisinde tüm dünyaya ve haliyle ülkemzde kullanıma girecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0