• Anasayfa
  • İnternet
  • NASA Başkanı Charles Bolden: Bir Gün Uzaylılarla Karşılaşacağız

NASA Başkanı Charles Bolden: Bir Gün Uzaylılarla Karşılaşacağız

0
0
0
0
0
NASA Başkanı Charles Bolden insanlığın yakın bir zamanda uzaylılarla karşılaşacağını, fakat bu yerin 51. Bölge’de olmadığını söyledi.
Eski bir astronot olan 68 yaşındaki Charles Bolden, SkyNews’ta yayımlanan bir programa konuk oldu. Programda 10 yaşındaki bir çocuğun sorduğu soruyu yanıtlayan Bolden, “Evrende, tahmin bile edemeyeceğimiz sayıda gezegen bulunuyor. Dünyanın dışında başka hayatların olduğu bir yaşam formuna dair mutlaka kanıtlar bulacağız” dedi. Evrende milyarlarca güneş gezegeninin olduğundan bahseden Bolden, bu sistemlerden bazılarının bizim sistemimize benziyor olabileceğini, dolayısıyla bazılarımızın günün birinde evrenin herhangi bir yerinde yaşam formu bulabileceğimize inandıklarını söyledi.

Uzaylıların ziyaret ettiği yer olduğuna inanılan 51. Bölge’nin varlığını da itiraf eden Bolden, "51. Bölge diye bir yerde bulundum, ama normal bir araştırma- geliştirme merkeziydi. Sandığınız gibi uzaylılar veya UFO görmedim" dedi.


 

 51. Bölge ne anlama geliyor?


Sahibi Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı ve Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri olan ve bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılmakta olan yerdir. Yeni uçakların da test ve geliştirme yeri olarak da kullanıldığına inanılmaktadır. Burası, UFO teorilerinin üretilmesiyle de ünlüdür.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0