• Anasayfa
  • İnternet
  • NASA’nın UFO Korkusu Geçmeden Twitter’da Uzaylı Geyiği Başladı Bile

NASA’nın UFO Korkusu Geçmeden Twitter’da Uzaylı Geyiği Başladı Bile

5
0
0
0
0
NASA’nın UFO Korkusu Geçmeden Twitter’da Uzaylı Geyiği Başladı Bile
NASA, canlı yayın sırasında Dünya’dan uzaya doğru yükselen üç cismin kameralara takılmasının ardından yayını kesmişti. Twitter’da, daha korkuyu üzerimizden atamamışken bu durumla ilgili mizahi tweet’ler gelmeye başladı.
İki gün önce canlı yayın sırasında Dünya’dan üç tane tanımlanamayan cisim uzaya doğru yükselmeye başlamıştı. Bunu fark eden NASA yetkilileri ise hemen canlı yayını kesmişti. UFO meraklıları ve komplo teorisyenleri tarafından yayımlanan görüntülerin UFO’lara ait olduğu iddia edilirken, NASA’nın yayını bilerek kestiğini belirttiler.

Bu konuyla alakası olmayan bir mesaj yayımlayan NASA ise, “Lütfen bekleyin. Yüksek Çözünürlüklü Yeryüzü Görüntüleme Sisteminde kameralar değişiyor yada Uluslararası Uzay İstasyonuyla geçici sinyal kaybı yaşanıyor olabilir” açıklamasında bulunmuştu. (aşağıdaki video)
 

Ortalık böyle karışıkken bizimkiler yine rahat durmadı ve konuyla alakalı olarak mizahi tweet’ler atmaya başladı. (hayata bizim kadar rahat bakan bir millet var mıdır, çok merak ediyorum) Hepsinin birbirinden komik olduğu bu tweet'lerden bazılarını aşağıda paylaştık.
 
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0