Ne Amaçla Kurulduğu Belli Olmayan 5 İlginç Site

2
0
0
0
0
Sizde hak verirsiniz ki hayatta her şey gerekli olmak zorunda değil. Bizde bu düşünceden yola çıkarak sizlere bazı gereksiz ama ilginç siteleri tanıtmak istedik.
Hepimizin bildiği üzere internet dediğimiz meret derin bir çukurdan ibaret. İçine girdikçe daha da dibe battığımız ve gitgide karanlık bir hal alan bu alemde ne ararsanız var. 

Çoğu zaman sizlere yararlı uygulama, zaman geçirecek birkaç, aklınızı alacak oyunlar tarzında haberler araştırıp düzenlemeye çalıştık. Ama internette her zaman işe yarayan içeriklerini olmadığını da bilmek lazım. Bu haberimizde ne amaçla kurulduğu belli olmayan 5 ilginç siteyi araştırdık bulduk. İşte gerekli olup olmadığı tartışılsa saniyeler içinde ‘gereksiz’ oyu çıkacak siteler.

 

 The Nicest Place On The Inter




Nasıl bir işsizlik durumunda yapıldığı belli olmayan sitelerden ilkiyle sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Eğer uzun zamandır sizi kucaklayan kimse olmadıysa, sanal da olsa sevginin sıcaklığına ihtiyacım var diyorsanız bu site tam size göre. Sayfayı açtığınızda karşınıza daha önce hiç görmediğiniz birinin çektiği kucaklama videosu çıkıyor. Gerçekten sevgiye hasretseniz sol aşağıda yer alan ileri tuşuna sabaha kadar basarak kendinizi kıyasıya kucaklatabilirsiniz. Buraya tıklayarak 'sevgi çemberi' kupasını müzesine götüren siteyi görebilirsiniz. 
 

 ​Duck Sare The Best




Sizi derin düşüncelere sokup boğulmanızı sağlayacak bir site. Değişen renkleriyle ve sadece farenizi oynatarak ördek şekilleriyle çizim yapabilmenizle gönüllerde taht kurmaya aday. Kardeşim ben belki bütün gün ördek çizmek istiyorum bundan sana ne diyorsanız buraya tıklamanız yeterli. 
 

 Pointer Pointer




Gerçekten aramızda ne kadar gerekli olduğunu tartıştığımız site. Oldukça kısa süren bir tartışmadan sonra ‘neden insanlar sürekli fare imlecini ekranın neresine koyduğunuzu gösteren insanlardan oluşan fotoğraflara baksın abi yea’ diyerek yeterince gereksiz olduğuna karar verdik. Kabul ediyoruz ilk etapta biraz şaşırdık ama hemen geçti şaşkınlığımız. Buraya tıklayarak sizde birkaç saniye şaşırabilir ve daha sonra hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
 

 The Ugly Dance




Tam bir kahkaha tufanı ! Bu yıl sonuna kadar sadece bu siteye bakıp gülmeye karar verdik o derece yani. Bende sizinleyim diyorsanız siteyi açtıktan sonra sol üst köşede bulunan ‘create your own dancer’ yazısına tıklayın ve açılan pencereden ‘browse’ seçeneğini tıklayın. Bu adımdan sonra sizi fotoğraf yükleme, kıyafet seçimi gibi seçenekler karşılayacak. Eğer bütün adımları uyguladıysanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan seçeneklere tıklayarak yarattığınız karakteri şekilden şekilden şekile sokarak dans ettirmek. Bu sınırsız eğlenceyi kaçırmam diyorsanız buraya buyrun. 
 

 Sanger




Hayvanları seviyorsanız bu site tam size göre. Sayfayı açtığınızda karşınıza ‘şirinlik muskası’ bir köpek çıkıyor ve ekranınızı yalamaya başlıyor. Söylenecek çok şey var ama biz yokmuş gibi yaparak sizleri buraya davet etmek istiyoruz.   
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0