Nedir Bu 4G?

0
0
0
0
0
Nedir Bu 4G?
Belki roket bilimi değil ama roket hızında mobil bağlantı. 4G size mobil cihazlarınızda evinizdeki WiFi bağlantının rahatlığını ve hızını sunuyor.
Yeni ağ yapısı ve dijital sinyal işleme alanındaki gelişmeler size mobil cihazlarınızda evinizdeki WiFi bağlantının rahatlığını ve hızını sunuyor.

Pratikte bilmeniz gereken hiçbir şey yok aslında; canlı video yayınından, karmaşık tarayıcı hizmetlerine kadar, internetteki tüm işlemlerinizi hiç takılmadan yapmanıza imkan veren bir bağlantı 4G. Bu rahatlığı saylayan şey ise, veri aktarım hızının 3G’den 5 kata kadar daha hızlı olması. Bu bağlantı sizi mobil internet ortamında tamamen özgür bırakıyor ve WiFi imkanlarını cep telefonunuza ya da tabletinize getiriyor.
 

 Dosya İndirmek An Meselesi


Artık sosyal medyada fotoğraflarınızı çok daha hızlı paylaşabilir; hatta yıllardır düşündüğünüz anlık gezi notlarınızı yazmaya başlayabilirsiniz. 4G size büyük dosyaları, yüksek hızla yükleme şansı veriyor.

Artık gezici bir ofis haline getirebilirsiniz mobil platformunuzu. Sunumlarınızı rahatça indirip gönderebilir, maillerinizdeki eklentileri rahatça açabilirsiniz.
 

 1080p Hem de Takılmadan


Kendinize teknolojinin son harikası, yeni bir telefon mu aldınız? İhtiyacınız olan şey 4G. Muhteşem 1080p çözünürlükteki ekranınızdan her saniye faydalanabilmek ve videolarınız hiçbir takılma olmadan izleyebilmek için ihtiyacınız olan şey 4G. Multiplayer oyunlar mı? 4G adeta gecikme nedir bilmeden size yüksek grafiklerde kesintisiz oyun keyfi yaşatacak bir bağlantı.

Yani kısaca; eğer 3G mobil internetin vanası ise; 4G oluk oluk verilerin aktığı bir yangın musluğu.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0