Netflix'teki Türkçe Altyazı Desteği Hızla Artıyor

0
0
0
0
0
Türkiye'de kullanıma sunulmasının ardından hızlı bir üye sayısına ulaşan Netflix, Türkçe altyazı desteğini giderek arttırıyor.
Kısa bir süre önce ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın neredeyse her yerinde kullanıma sunulan dijital medya platformu Netflix, her geçen gün kullanıcı sayısını ciddi şekilde arttırmakta. Barındırdığı diziler, filmler vb medya içerikleri ile her yaştan ve her zevkten kullanıcıya hitap eden Netflix, buna karşın bazı kullanıcıların ilgisini çekmemekteydi.

Bunun en büyük sebebi ise, Netflix bünyesindeki dizi ve filmlerde Türkçe altyazı desteği bulunmaması. Fakat Netflix, bu duruma yavaş yavaş el atıyor. Özellikle filmler olmak üzere Netflix bünyesindeki pek çok medya içeriğine Türkçe dil desteği hızlı bir şekilde artmakta. Bu artışın aynı şekilde devam ederek kısa sürede Netflix'in önemli dizilerinde de karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Tabii şöyle de bir çözüm bulunmakta; diyelim bir Netflix üyeliğiniz var fakat izlemek istediğiniz filmde ya da dizide Türkçe altyazı desteği yok. Böyle bir durumda boynumuzu büküp Netflix'i kapatmamıza gerekmiyor. Sadece 3 adımda nasıl Netflix içeriklerini altyazı ile izleyebileceğinizi detaylıca anlattığımız habere 2 dakika da göz atabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0