Netflix Türkiye Resmi Twitter Sayfası Troll Çıktı!

0
0
0
0
0
Dün resmi olarak Türkiye'ye açılan online dizi ve film servisi Netflix'in bu açılımı sonrası hemen ilgi görmeye başlayan Netflix Türkiye Twitter sayfası troll çıktı!
Netflix bildiğiniz gibi buradaki haberimizde de bahsettiğimiz gibi yıllardır beklenen açılımı yaparak Türkiye'de de faaliyete geçti. Biraz tuzlu gibi gözükse de oldukça ilgi gören Netflix ile ilgili Türkçe olarak bilgi ve destek almak isteyen firmalar ve kullanıcılar @NetflixTR Twitter hesabına akın etti.

Şimdiye kadar birçok bilgi paylaşılan Netflix Türkiye "resmi Twitter hesabı"nın resmi olmadığı, hatta troll çıktığını açıklamasıyla gerçekler ortaya çıkmış oldu.
 

Yukarıdaki paylaşım ile ortaya çıkan troll gerçeği sonrası bir de ingilizce olarak hacklendiğini yazmaya çalışan troll hesap yazım hataları sebebiyle hala trollemeye çalıştı. İnandırıcılık için şimdiden Türkçe altyazı desteği bulunan The Blacklist, Aloha, Halo 4 Forward Unto Dawn vb. buradaki adresten görebileceğiniz dizi ve filmleri paylaşarak ilk çalışmalarının altyazı olacağını, Türkçe dublajı ise ilk olarak Netflix orjinal serilerinde göreceğimizi paylaşan hesabın ilk günde 7.000 üyeye ulaştıkları bilgisi de -eğer bir kaynağı yoksa- yalan çıkmış oldu.Fakat Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleri konusunda haklı olduğunu söyleyebiliriz. Yani ilk başta tabiki altyazı seçenekleri olacağını tahmin ediyoruz, dublaj ise haliyle ilk olarak Netflix orjinal serilerine ve çıkacak filmlerin Türkçe dublaj desteği sinemada olduğu durumlarda getirilecektir.NetflixTR hesabını ise büyük ihtimalle DM vasıtasıyla Netflix tarafından istenmiş, yani lerleyen zamanlarda NetflixTR hesabı gerçekten orjinal bir Türkiye sayfası olabilir, ya da farklı hesap adıyla da görebiliriz. Ancak şu anda bahsettiğimiz gibi NetflixTR resmi değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0