GoPro İçin Muhteşem Parodi Video: NoPro

0
0
0
0
0
GoPro İçin Muhteşem Parodi Video: NoPro
GoPro'nun sürekli profesyoneller ile çektiği ve "Be a Hero" sloganına tepki olarak çekilen parodi NoPro videosu "Be Regular" sloganıyla son zamanların en popüler videolarından biri oldu.
GoPro firmasını artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Dünyanın en iyi aksiyon kamerası markası konumunda olan firma "Be a Hero" yani "Kahraman ol" sloganını kullanmakta ve özellikle tanıtım videolarında da sürekli olarak profesyonel sporculara yer vermekte. Aslen yine profesyonellere yönelik bir cihaz olsa da normal insan diyebileceğimiz yani özel bir yeteneği olmayan binlerce kullanıcıya da sahip olmasına değinilmek üzere oldukça eğlenceli bir video son dönemlerde oldukça popüler oldu.

NoPro adını taşıyan ve "Be Regular" yani "Sıradan ol" mottosunu benimseyen videoda profesyoneller yerine herkesin yapabileceği basit hareketleri yapan sıradan insanlar konu alınarak hazırlanmış.
 

GoPro'nun profesyonellik vurgusuna karşı olarak NoPro'yu kullanmak için sıradan bir insan olmanız yeter hesabı bir parodi video içeriği de YouTube'un ünlü Tripp and Tyler ikilisi tarafından hazırlandı. Yani eğer aklınıza NoPro lakaplı SJ4000 gelmesin, onunla bu videonun hiçbir alakası bulunmuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0