• Anasayfa
  • İnternet
  • Nostaljik Windows 3 Oyunlarını Oynayabileceğiniz İnternet Sitesi!

Nostaljik Windows 3 Oyunlarını Oynayabileceğiniz İnternet Sitesi!

0
0
0
0
0
Internet Archive isimli bir site, unutulmuş tüm uygulamaların ve yazılımların toplandığı dev bir platform. Bu sitede Windows 3'ün oyunlarına da ulaşabilirsiniz.
Bugün oynadığımız oyunlarla kıyaslandığında kalite açısından oldukça kötü olan, ancak kendi zamanının en iyileri arasında bulunan eski oyunları hepimiz oynamışızdır. Bu tarz oyunları toplamayı kendine amaç edinmiş olan bir internet sitesi, Internet Archive, bundan 25 sene önce piyasaya çıkmış oyunları kullanıcılarına sundu.

1990'da piyasaya sürülmüş olan Windows 3.0 ve 3.1 işletim sisteminde bulunan oyunları kendi arşivine ekleyen Internet Archive, sadece en eski bilgisayar kullanıcılarının hatırlayabileceği bu oyunları diğer Windows 3 uygulamalarının yanına ekledi. Internet Archive'in Windows 3 için özel olarak hazırladığı internet sitesine buradan giriş yapabilir ve dilediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. Bu oyunların mükemmel grafiklere ve gerçekçi oynanış stiline sahip olacağını söyleyemem fakat bu, 25 senede kaydettiğimiz ilerlemeyi görmek adına güzel bir fırsat olabilir.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0