• Anasayfa
  • İnternet
  • Obama'ya İstediğiniz Herhangi Birşeyi Söyletmenizi Sağlayan Site: Talk Obama To Me!

Obama'ya İstediğiniz Herhangi Birşeyi Söyletmenizi Sağlayan Site: Talk Obama To Me!

0
0
0
0
0
Obama'ya İstediğiniz Herhangi Birşeyi Söyletmenizi Sağlayan Site: Talk Obama To Me!
Başkan Obama'nın çeşitli kayıtları bir araya getirilerek oluşturulan bir site, ona istediğiniz herhangi birşeyi söyletmenizi sağlıyor.
Başkan Obama'nın bugüne kadar kayıt altına alınmış neredeyse tüm videolarını ve seslerini toplamayı başarmış olan bir ekip, "Talk Obama To Me" isimli siteyi açmış. Talk Obama To Me, başkanlık döneminin son günlerini yaşayan Obama'nın sizin yazdığınız kelimeyi ve cümleleri okuduğu, son derece sıra dışı bir site. 

Sitenin çalışmasını, yani Başkan Obama'nın konuşmasını sağlayan yazılım, konuşma penceresine yazdığınız kelimeleri tek tek inceliyor. Eğer bu kelimeler arasında Obama'nın direkt olarak söylediği bir kelime yer alıyorsa (çoğu İngilizce kelime tam olarak bulunabiliyor) o videoyla, eğer kelimeleri direk olarak söylemediyse o kelimeyi oluşturan hecelerin veya harflerin videosuyla karşılaşıyoruz. Türkçe şeyler yazdığınızda maalesef sadece hecelerden/harflerden oluşan videoları görebilirsiniz. Ses tonundaki değişimden ötürü Türkçe kelimelerin anlaşılması zor olabilir.
 

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0