Okyanusa Düşen iPhone Tüm Düşüşü Kaydetti

0
0
0
0
0
Okyanusa Düşen iPhone Tüm Düşüşü Kaydetti
Çoğu cep telefonu denizin dibini boylayıp video kaydına devam ederek hikayeyi gelecek kuşaklara anlatacak kadar hayatta kalamıyor. (bana videodan viral kokusu geldi ama foyası çıkar yakında)
Gregory Papadin isimli bir iPhone sahibi, İspanya tatili sırasında kaza eseri(!) telefonunu suya düşürüyor. Telefon düştüğü sırada bir video kaydetmekte olan Gregory telefonu geri alabilmek için birkaç girişimde bulunuyor; ancak beceremiyor. Kendisine bir zarar gelmeyen iPhone ise tüm bu çabalamayı kaydetmeye devam ediyor.

Sonunda Gregory bir dalgıçtan yardım istiyor ve dalış tekniğinden tecrübeli olduğunu anlayabileceğimiz bir arkadaş iPhone’u sudan çıkartıyor.

Sonradan videoyu YouTube’a yükleyen Gregory, videonun altında yaptığı yorumda da “Suyun altındaki basınç, ben ve kardeşim için dalamayacağımız kadar fazlaydı; ama kiraladığımız teknenin sahibi dalış için kullanılan nefes düzenleme tekniği ile dalarak telefonumu çıkarttı, telefon ise bu kazadan sağsalim kurtulmayı başardı” yorumunu yapmış.

Elbette Gregory’nin iPhone’u kurtulduğu için seviniyoruz; ama bir yandan da nasıl bir kılıf kullandığını da merak etmiyor değiliz. (Güncelleme: Telefonun kılıfı Lifeproof markasının su geçirmez kılıfıymış ve bana hala firmanın virali gibi geliyor)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0