OnePlus’dan HTC’ye ‘Tasarım’ Göndermesi

0
0
0
0
0
​HTC, uzun süredir konuşulan yeni akıllı telefonu One M9’u tanıttı. MWC 2015’in ilk gününde Galaxy S6’yla yakın saatlerde tanıtılan akıllı telefon, ortaya çıkmasıyla birlikte birçok kişi tarafından eleştirilere maruz kalmıştı.
HTC, uzun süredir konuşulan yeni akıllı telefonu One M9’u tanıttı. MWC 2015’in ilk gününde Galaxy S6’yla yakın saatlerde tanıtılan akıllı telefon, ortaya çıkmasıyla birlikte birçok kişi tarafından eleştirilere maruz kalmıştı. 

Bir önceki modele göre değişmeyen tasarımı yüzünden eleştirilen HTC’ye bir eleştiri de OnePlus’dan geldi. Şirket, kendisine ait olan Never Settle (asla razı olma) sloganını kullanarak HTC’ye gönderme yapmış.

OnePlus’ın aşağıdaki paylaştığı görselde, HTC modellerinin birbirine olan benzerliği vurgulanmış. Şirket, yayınladığı görselde “Evrim bu mu? Şimdi devrim zamanı” diyerek kendi modelini ön plana çıkarmış.Bu sloganın ardından herkeste OnePlus Two’nun, OnePlus One tasarımından apayrı, yenilikçi bir tasarımla gelmesini bekleyebiliriz. (eğer benzer bir tasarım gelirse bu sefer sadece HTC değil tüm firmalar giydirecek)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0