• Anasayfa
  • İnternet
  • Önümüzdeki 10 Yıl İçerisinde Trip Yapmayan Robot Sevgililer Gelecek

Önümüzdeki 10 Yıl İçerisinde Trip Yapmayan Robot Sevgililer Gelecek

1
0
0
0
0
İlişki Uzmanı Doktor Laura Berman, yakın bir zamanda trip yapmayan ve tartışmayan robot sevgililerin olacağını söyledi.
Sanal gerçeklik, gün geçtikçe sanal olmaktan çıkıp gerçekten hayatımıza girmeye başladı. Bunun en önemli örneklerinden bir tanesi de robot sevgililer.

Önümüzdeki 10-15 yıl içerisinde insanların kapris yapmayan ve tartışmayan robot sevgililerinin olacağını belirten İlişki Uzmanı Doktor Laura Berman, gelecekte canlı gibi görünen robotların ayırt edilemeyeceğini ve yapay zekaları sayesinde insansı hislere sahip olacaklarını belirtti.

İnsanların robotlara sarılabileceğini hatta cinsel ilişkiye bile girebileceğini belirten Berman, “Robotunuzun ses tonunu ayarlayıp kulağınıza fısıldamasını sağlayabilirsiniz” dedi. (Türk yapımı olsa ‘eklemlerim gıcırdıyo, az yağ dök de ondan sonra’ der yine tribini yapar. Bir Türk olarak asla bu tripten kurtulma şansımız yok)Geçtiğimiz yıl özgün senaryo dalında Oscar ödülü kazanan Her filmindeki Samantha karakterinin gerçekten var olabileceğini belirten Doktor Berman, Invisible Boyfriend ismindeki telefon uygulamasının şimdiden kullanıcısına sanal sevgili olarak aşk mesajları attığını belirtti.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0