• Anasayfa
  • İnternet
  • Örümcekten Korkan Adamın Çığlığı, Polise "Kadın Cinayeti" Olarak Bildirildi!

Örümcekten Korkan Adamın Çığlığı, Polise "Kadın Cinayeti" Olarak Bildirildi!

1
0
0
0
0
Örümcekten çok korkan bir adamın evinde karşılaştığı örümcek, talihsiz adamın öyle bir çığlık atmasına neden oldu ki komşuları polise "karısını öldürüyor" ihbarında bulundu.
Dünyanın en çok korkulan hayvanlar sıralamasında yılanlardan sonra ikinci sırada yer alan örümcekler, diğer hayvanlardan farklı olan görünüşleri ve belirli olmayan şekillerinden dolayı insanların algılamasına psikolojik olarak ters düşer ve bu nedenle bizlerde diğer böceklerden çok daha fazla korku yaratır. Bu korkular bazen insanlarda bir adım daha ilerleyerek fobiye dönüşebiliyor.

Avustralya'da yaşayan bir adam örümcek fobisine sahip olan kişilerden birisi. İsmi kendi isteği üzerine açıklanmayan bu talihsiz adamın evinden bir akşam "geber, seni öldüreceğim" gibi sesler ve çığlıklar duyulmuş. Bu sesler üzerine komşuları polise haber vermiş ve adamın evine gelen polis ile adam arasında şu konuşma geçmiş;

Polis: Karın nerede?
Adam: Karım? Karım yok.
Polis: Kız arkadaşın?
Adam: Hayır...
Polis: Bize bildirilene göre bu evden şiddet sesleri ve kadın çığlığı duyulmuş.
Adam: Neden bahsettiğinizi bilmiyorum ben burada yalnız yaşıyorum.
Polis: Hadi ama doğruyu söyleyecek misin? İnsanlar buradan sesler duyulduğunu ardından eşyaların fırlatıldığını söyledi.
Adam: Eee... Örümcek vardı...
Polis: Pardon?
Adam: Evet örümcek vardı, kocaman bir tane.
Polis: Peki bağıran kadın?
Adam: Afedersiniz o bendim, örümceklerden gerçekten nefret ederim
.
Polis memuru bu diyalog boyunca adamın oldukça utandığını söyledi. Olayın yaşanmasının ardından yerel gazetelerde yer verilen bu olay, oldukça komik olmasından dolayı internette de yayıldı.

Kaynak: Mashable 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0