• Anasayfa
  • İnternet
  • Şirketler Yine Boş Durmadı, İşte Yaptıkları Çeşit Çeşit 1 Nisan Şakaları

Şirketler Yine Boş Durmadı, İşte Yaptıkları Çeşit Çeşit 1 Nisan Şakaları

3
1
0
0
0
1 Nisan ile başlayan şakalar tüm hızıyla devam ediyor. Google’ın yaptığı şakalara benzer, onlarca şirket şakalar yapmaya başladı.
1 Nisan ile başlayan şakalar tüm hızıyla devam ediyor. Google’ın yaptığı şakalara benzer, onlarca şirket şakalar yapmaya başladı. Google’ın yaptığı bazı şakaları gün içinde size aktardık şimdi ise bazı şirketlerin yapmış olduğu en iyi ve en kötü şakaları size aktaracağız. Başlangıç olarak şunuda söylemem gerekli, yabancıların espiri anlayışını anlamak insanı oldukça zorlayabilir. Gülmek için çok fazla kendinizi zorlamayın, tebessüm etmeniz bizim için yeterli. ( Hayır neyine gülüyorlar gerçekten merak ediyorum) İlk önce en iyi şakalar ile başlıyoruz.

 

 En İyiler:


SEGA:
 
Japonya’da yürürlülüğünü sürdüren SEGA oyun şirketi 1 Nisan’a güzel bir başlangıç yaparak “1 Nisan’da şaka yapmayacağız.” Tweet’ini paylaştı.


THINKGEEK:ThinkGeek adlı şirket yepyeni bir konsol tanıtarak 1 Nisan şakasını yapmış oldu. Tasarımı gayet hoş olan bu konsol buharla çalışıyor. Ne kadar komik olduğu tartışılan bu şaka 399 dolardan satışa çıkmış.Thinkgee'in sağı solu belli olmaz, önümüzdeki günlerde böyle bir ürünü gerçekten de sunabilir.

Dying Light:Dying Light oyunu içinde güzel düşünülmüş bir tweak yayınlandı. Zombiler sanki helyumla şişirilen torbalara dönmüş. Zombilere tekme attığınızda ise direk uçuşa geçiyorlar.

 

 En Kötüler:BATTLE FOR MIDDLE EARTH 3:Dün gece yayınlanan bu haber Yüzüklerin Efendisi hayranlarına büyük dram yaşattı. Yeni oyun duyurusu yapan şirket, aslında sadece 1 Nisan şakası yapıyordu.


Half-Life 3:Aynı şekilde de Half-Life 3’ün onaylandığını söyleyen bazı haberlerinde yalan olduğu ortaya çıktı. 1 Nisan şakası yapıcam abartanlar, oyun bir şekilde eleştiriliyor. ( Açıkçası oyun hayranları bu habere alışık olmasına rağmen yine  de oldukça sert girişmişler.)

Kaynak : Kotaku
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0