PayPal Hesaplarında Kalan Bakiyeler ile LÖSEV'e Bağış Kampanyası!

2
0
0
0
0
PayPal'ın ülkemizden çekilme kararı güzel bir yardım kampanyasına neden oldu. Bir eksisozluk yazarının, PayPal hesaplarında kalan bakiyelerin LÖSEV'e bağışlanması çağrısına birçok kullanıcı karşılık verdi.
Online ödeme sistemi PayPal şok bir kararla Türkiye pazarından çekileceğini duyurdu. Buradaki haberimizde sizlere aktardığımız gelişme çok geçmeden internet dünyasında da yankı buldu. Bir eksisozluk kullanıcısının öncülük ettiği yardım kampanyası ise PayPal kullanıcıları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

 Paypal Alternatifi 6 Online Ödeme Sistemi!

 

 PayPal Hesaplarında Kalan Küçük Bakiyeler LÖSEV'e

"Dergus" isimli yazarın “paypal hesaplarımızla lösev'e bağış kampanyası” başlıklı entry’si sabah saatlerinde yayınlandı. PayPal hesabında kalan 2,82 doları LÖSEV’e gönderen yazar, diğer eksisozluk kullanıcılarına da yardım çağrısında bulundu. Öğlen saatlerinde ise yapılan bağışın miktarı 2206,49 dolara ulaşmıştı. Biz de Webtekno olarak eksisozluk yazarını ve topluluğunu bu güzel kampanyadan dolayı tebrik ediyoruz

 PayPal'da Kalan Bakiyelerinizi LÖSEV'e Nasıl Bağışlarsınız?

Paypal hesabınızda kalan az miktarda bakiyeyi nasıl LÖSEV’e gönderebileceğimizi ise kampanyayı başlatan "dergus"un anlatımıyla aşağıda bulabilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0