• Anasayfa
  • İnternet
  • PayPal'sızlığa Amerikadaniste.com Çözümü: 'Benim İçin Al'

PayPal'sızlığa Amerikadaniste.com Çözümü: 'Benim İçin Al'

0
0
0
0
0
Yurtdışı alışverişlerde yoğun olarak kullanılan PayPal'ın ülkemizdeki hizmetlerini durdurması yeni arayışları da beraberinde getirdi. Amerikadaniste.com sitesinin 'Benim için Al" hizmeti bu boşluğu doldurmayı amaçlıyor.
PayPal’ın ülkemizdeki faaliyetlerini durdurması yurtdışından alışveriş yapanları da doğrudan etkiledi. Yurtdışı alışverişlerde güvenli bir çözüm yolu olan PayPal seçeneğini kaybeden kullanıcılar için etkili bir alternatif Amerikadaniste.com sitesi tarafından sunuldu. “Benim için al” adlı servis, PayPal’ın yokluğunda yurtdışı alışverişlerini daha önce olduğu gibi kolay ve güvenli olarak sağlamayı amaçlıyor.

 'Benim için Al' Servisi Nasıl Çalışıyor?

Sistemin çalışma mantığı ise oldukça basit. Yurtdışı sitelerden ürün satın almak isteyen kullanıcılar doğrudan bu sitelere kredi kartı bilgilerini vermek yerine amerikadaniste.com sitesine siparişlerini iletiyor. “Benim için Al” hizmeti kapsamında ürünlerin satın alım işlemleri tamamlanıyor ve kullanıcıya gönderiliyor. Böylece, yurtdışı alışverişlerde kredi kartı güvenliği bir sorun olmaktan çıkıyor.

 Sadece PayPal ile Ödeme Alan Sitelerde de İşe Yarıyor

"Benim için Al" servisinin bir diğer avantajı ise PayPal dışında ödeme kabul etmeyen sitelerde de kullanılabilmesi. Diyelim ki sadece PayPal üzerinden ödeme kabul eden bir yurtdışı siteden beğendiğiniz bir ürün ya da hizmeti satın almak istiyorsunuz. Bu noktada da “benim için al” servisi yardımınıza yetişiyor. Ülkemizde PayPal kullanılamasa da siz ürünü sipariş edebiliyorsunuz. Konu ile ilgili detayları amerikadaniste.com sitesinde bulabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0