Pebble, Kickstarter'daki Bağış Rekorunu Kırdı

1
0
0
0
0
Pebble Time şaşırtıcı bir şekilde tam 20 milyon dolarlık bir bağış topladı. Kiskstarter üzerinden bağış toplayarak üretilen ürün, Kickstarter tarihinde rekor kırdı. 
Pebble Time şaşırtıcı bir şekilde tam 20 milyon dolarlık bir bağış topladı. Kickstarter üzerinden bağış toplayarak üretilen ürün, Kickstarter tarihinde rekor kırdı. 

Kampanyanın hedefi 500,000 dolar toplamaktı. Pebble, belirledikleri hedefin tam 40 katı para toplamayı başardı. Geçen ay duyurulan Pebble Time akıllı saati yayınladıktan 34 dakika sonra 1 milyon dolara ulaşmıştı. Aynı şekilde Kickstarter tarihinde 1 milyon dolara en hızlı ulaşan ürün ünvanınıda eline almış bulunuyor.

48 saat içinde 10 milyon dolara, 3 gün içinde de 13 milyona ulaşarak kurduğu rekoru an itibariyle 20 milyon’a kadar çıkardı. Bu saatten sonra başka bir projenin bu rekoru alması çok zor olacak gibi gözüküyor.

Pebble Time şirketin 3. ürünü. 159 dolar bağış yaparak sahip olabileceğiniz bu ürünü satın almak için sadece 24 saatiniz kaldı. Bu ürün hakkında ki detaylı yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

  

Kaynak : VentureBeat
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0