Periscope Yayınları Artık Televizyonlarda Olacak

1
0
0
0
0
Periscope Yayınları Artık Televizyonlarda Olacak
TechCrunch’ın haberine göre Periscope, canlı yayınlarını televizyona getirmek için çalışmalara başlamış durumda.
Periscope, Twitter’ın bünyesine geçtikten sonra çok farklı bir platform olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Yeni bir Apple TV uygulaması üzerinde çalışan Periscope, Apple’ın bu akşamki lansmanında tanıtması beklenen Apple TV’ye eklenen özelliklerden bir tanesi olacak.

Apple’ın bu akşamki lansmanında yeni iPhone’larla beklenen bir diğer cihazı ise Apple TV. Eklenen yeni özelliklerle birlikte tanıtılması beklenen ve özel bir uygulama mağazasının geleceği beklenen Apple TV, bu uygulama mağazasında üçüncü parti geliştiricilerine ait farklı uygulamalara yer verecek. Bu uygulamalardan bir tanesi de muhtemelen Periscope olacak.

Bu uygulamalar arasında şimdilik bilinen Periscope, diğer uygulamalarla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Periscope’un dikey yayın formatının televizyonda nasıl görüneceği de muamma. Periscope, birkaç ay önce canlı yayın olarak değil de canlı yayınlara ait görüntüleri web sayfalarından seyredilebilir bir hale getirmişti. Buna benzer bir uygulama ya da daha gelişmiş bir modeli Apple TV için gelebilir.

Bu akşam 20:00’den itibaren canlı olarak aktaracağımız Apple lansmanında, Apple TV ile ilgili tüm gelişmeleri eş zamanlı olarak aktaracağız.
 
  Periscope

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0