PewDiePie 40 Milyon Takipçiyi Aştı!

0
0
0
0
0
YouTube'da kırılmadık rekor bırakmayan PewDiePie, yeni bir rekorun daha sahibi oldu.
''YouTube'un altın çocuğu'' konumuna gelen ve sosyal medyanın en fazla kazanan isimlerinden biri olan Felix Kjellberg (PewDiePie), YouTube'da bir rekorun daha sahibi oldu.

Yüklediği videolar ile inanılmaz bir abone ve izlenme sayısına ulaşmayı başaran PewDiePie, bir süre önce 10 milyar izlenme sayısına ulaşmış, 2013 yılının Ağustos ayında ise YouTube'un en fazla abonesi olan kanalı ünvanını elde etmiş, o günden beri de bu ünvanı bırakmamıştı.

Dün tani 24 Ekim'de 26. yaş gününü kutlayan Felix'e bir hediye de YouTube abonelerinden geldi. Dün akşam saat 18:00 civarında yeni abonelerin gelmesi ile PewDiePie kanalı 40 milyon abone sayısına ulaşarak bu bağlamda müthiş bir işe imza attı. 40 milyon abone sayısına ulaşan PewDiePie, bu sayı ile Polonya, Avustralya, Kanada, Portekiz ve kendi evi olan İsveç gibi ülkelerin nüfus sayısını da geride bırakmayı başarmış oldu. YouTube platformu üzerinde muazzam bir üne ve kitleye sahip olan Felix, dijital televizyonculuk sektörüne de adım atmaya hazırlanmakta. Bir süredir Los Angeles'da bulunan Felix, The Walking Dead yapımcılarının üstelendiği bir internet dizisi ile YouTube Red üzerinden kullanıcılarına ulaşmaya hazırlanıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0