PewDiePie Kendi Televizyon Şovunu Çekiyor!

1
0
0
0
0
YouTube denince artık akla gelen ilk isimlerden biri olan PewDiePie, şimdi de televizyon sektöründe boy gösterecek.
YouTube'un en fazla kazanan isimlerinden ve video dünyasının bir numaralı manyaklarından olan PewDiePie'ı (Felix Kjellberg) artık bilmeyen duymayan kalmadı. Ünü gün geçtikçe yayılan ve müthiş bir abone sayısına, bunun doğrultusunda da izlenme sayısına ulaşan PewDiePie, anlaşılan artık işi sadece bir YouTuber olmaktan öteye taşımak istiyor.

Bir süre önce Los Angeles'a yerleşen ve burada 2-3 ay gibi bir süre boyunca kalacak olan PewDiePie, Kotaku sitesinin yakın markajındaydı. Ve sonunda Kotaku, PewDiePie'ın Los Angeles'a gelmesinin arkasındaki asıl nedeni ortaya çıkardı; PewDiePie kendi televizyon şovunu çekiyor!Los Angeles'da pek çok farklı seti ve önemli noktaları dolaşan Felix, sessiz sedasız yeni televizyon şovunun temellerini atıyor. YouTube'un şu anda resmen market yüzü olan Felix, yıllık muazzam bir gelire sahip. Ancak internetin tavan yaptığı bu dönemde yükselirken de, düşerken de aynı hıza sahip oluyorsunuz. 

Yani Felix sonsuza kadar YouTube'un altın çocuğu olmayacak. Bu sebeple kariyerinde yeni ve farklı şeyler denemesi son derece normal ve aslında mantıklı bir adım. Çünkü, Felix'in zaten YouTube'daki oyun videolarından elde ettiği bir kitle bulunmakta. Bu kitlenin ciddi bir kısmı da büyük ihtimalle Felix'i yeni işlerinde yalnız bırakmayacaktır. Üstelik şöyle de bir gerçek var; televizyon sektörünün barındırdığı seyirci yelpazesi, YouTube'unkine göre çok çok daha geniş.
 

Bakalım YouTube gibi bir platformda inanılmaz şekilde parlamayı başaran ve başarısını sürekli olarak üst kademelere taşıyan PewDiePie, benzer bir başarıyı televizyon sektöründe yakalayabilecek mi?

Kaynak: TheVerge
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0