• Anasayfa
  • İnternet
  • Kopmaya Hazır Olun: PewDiePie Videoları Artık Türkçe Altyazılı!

Kopmaya Hazır Olun: PewDiePie Videoları Artık Türkçe Altyazılı!

2
2
0
0
0
Kopmaya Hazır Olun: PewDiePie Videoları Artık Türkçe Altyazılı!
Dünyanın en ünlü vlogger'ları Pewdiepie videoları artık Türkçe altyazıyla izlenebilecek. Otamatik çeviri ile değil özel olarak hazırlanmış altyazılarla gelen ilk videolar kanala eklenmiş durumda.
43 milyonu aşan takipçisiyle birçok ülkenin nüfusunu geride bırakan, yıllık kazancı 10 milyon doları bulan Pewdiepie kanalında video altyazı desteği genişletildi. Eski videoları için sınırlı sayıda dilde altyazı desteği sunan Pewdiepie, 14 Nisan’dan sonra yayınlanan yeni videolarında Türkçe altyazı desteğine de yer veriyor.

 Hangi Videolarda Türkçe Altyazı Desteği Var?

En son yayınlanan 9 videosu da Türkçe dil desteğine sahip olan kanalda, birçok dil için altyazılar özel olarak hazırlanmaya başlanmış durumda. Yani, çevirisi biraz tarzanca olan “otomatik çeviri” özelliğinden yararlanarak oluşturulmuş bir altyazıdan söz etmiyoruz. Altyazılı film ya da dizi izler gibi Pewdiepie videolarını izlemeniz artık mümkün. Ünlü vlogger’ı seven, video oyunları Pewdiepie'nin esprili anlatımıyla izlemek isteyen ancak dil konusunda sıkıntılar yaşanlar için bu sevidirici haberi sizlerle paylaşmak istedik. Pewdiepie’nin altyazı desteği ile gelen son videosunu aşağıda bulabilirsiniz.
 
2
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
0
0
0