Google'ın 360 Derece Panoramik Fotoğraf Çekme Uygulaması iOS'a Geldi

2
1
1
0
0
Google'un geçen yıl Android cihaz kullanıcıları için hizmete sunduğu 360 derece panoramik fotoğraf çekme uygulaması Photo Sphere, şimdi de iOS platformunda hizmet veriyor.
Google'un geçen yıl Android cihaz kullanıcıları için hizmete sunduğu 360 derece panoramik fotoğraf çekme uygulaması Photo Sphere, şimdi de iOS platformunda hizmet veriyor. (bir yıl sonra iOS uygulamasına geçilmesine çok şaşırdım, sizce de fazla değil mi bu zaman aralığı?)

Fotoğraf çekmeyi seven hemen her kullanıcının akıllı telefonunda bulunan panoramik fotoğraf çekme uygulamalarını bir adım öteye taşıyan Google, Photo Sphere ile 360 derecelik görüntüler elde edilmesine olanak sağlıyor.Telefonunuzla olduğunuz yerde 360 derece dönecek şekilde fotoğraf çekimini tamamladıktan sonra akıllı algoritma sayesinde fotoğraflar tekrar birleştiriliyor. Ayrıca telefonunuzu aşağı ve yukarı kaydırarak çektiğiniz fotoğrafları çekeceğiniz açılı fotoğraflarla birlikte birleştirerek 360 derece küre şeklinde fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. 


Bu uygulama ile Google Maps'in "Sokak Görünümü" özelliğine katkıda bulunan firma, Google Maps'in giremediği alanlardaki bölgelerin bu uygulamayla panoramik görüntülere ulaşmasını sağlıyor. 

Programın Android sürümünü yüklemek için buraya, iOS sürümünü yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.
 
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0