Photoshop'tan 25. Yıla Özel Oyun: Gerçek Mi Photoshop Mu?

5
0
0
0
0
Günümüzde pek güzel örneklerini görmüyor olsak da Photoshop'un 25. yılına özel sizi oldukça şaşırtacak bir oyun ile ortaya çıktı.
Şidmiye kadar gördüğümüz muhteşem fotoğrafların ve inanılmaz derecede güzel görsel çalışmaların yapıldığı yegane yer olan Photoshop, 25. yılını kutluyor. Kimi zaman ünlülerin fazlalıklarının silinmesini sağlayan, kimi zaman oldukça kötü çalışmaların da yapıldığı Adobe'un efsane programı Photoshop bu sefer 25. yılını bir tarayıcı oyunu ile kutluyor.

"Photoshop mu gerçek mi?" diye geçen oyunda sizi fazlasıyla zorlayacak seviyede her seferinde photoshop demek isteyeceğiniz görseller ile size gerçek mi shop mu olduğunu soruyor.Örneğin yukarıdaki görsel photohop ile yapıldığı belli. Kız o açıda uçamayacağı için ben shoplanmış olarak işaretledim ve doğru çıktı. Ancak aşağıdaki görselin "gerçek" olduğunu öğrendiğinizde fazlasyıla şaşırabilirsiniz.Evet, bu görsel gerçek olarak çekilen bir fotoğraf çıktı. Bunun gibi birçok şaşıracağınız görselleri ise buradaki adresten görebilirsiniz. Sizi fazlaca şaşırtacaktır tahminimce.
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0