Pinterest Artık Türkçe

2
0
0
0
0
Pinterest Artık Türkçe
Pinterest'teki tüm eylemlerinizi bundan sonra Türkçe olarak yapabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal mantar pano bundan sonra Türkçe dil desteği ile hizmet veriyor. Üstelik hem web sitesinde, hem IOS'te, hem de Android uygulamalarında.
Kullanıcılarının resimlerinden, hayallerinden, kendi fotoğraflarından ya da kendi çektikleri fotoğraflardan oluşturdukları pano ile hem kendi sosyal hayatlarını düzenledikleri, hem de etraflarında olup biteni takip ettikleri bir sosyal ajanda görevi de gören Pinterest, bundan sonra web sitesinde ve mobil uygulamalarında Türkçe olarak da hizmet verecek.

Uluslararası Yöneticisi Matt crystal, yaptığı açıklamada Türkiye'nin kültürel unsurlarının, mutfağının ve turistik yerlerinin bu sayede daha fazla paylaşım ile daha fazla insan tarafından erişebileceğini, gün geçtikçe gelişen moda ve tasarım  endüstrisinin meraklısı olan kullanıcıların bundan sonra daha farklı bir tecrübe yaşayacağını dile getirdi.

Pinterest'i bundan sonra Türkçe olarak kullanmak isteyen üyeleri, kendi isimlerine tıklayıp sayfalarına giriş yaptıktan sonra "Settings (ayarlar)" bölümünden "language (dil)" seçeneğini Türkçe yaparak kolayca bu hizmetten faydalanabilirler
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0