Polisten Kaçan Bir Suçlu, GTA'yı Anımsatan Sahnelerin Yaşanmasına Neden Oldu!

0
0
0
0
0
Polisten Kaçan Bir Suçlu, GTA'yı Anımsatan Sahnelerin Yaşanmasına Neden Oldu!
Bir suçlu polisten kaçtığı sırada ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Motosiklet çalmaya çalışan adam bizlere GTA'yı hatırlattı.
Amerika'da ilginç polis takiplerinin yaşandığını hepimiz biliyoruz. Aksiyon filmlerinden fırlamış gibi görünen bu kovalamacalar, polisten kaçmaya çalışan ve başka hiçbir şeyi önemsemeyen suçluların ortalığı birbirine katması ve etrafına zarar vermesiyle sonuçlanıyor. Bu olaylardan birisi birkaç gün önce yaşandı.

Amerika'nın Arizona eyaletinde yaşanan olay, suçlunun peşinde olan ve aracını takip eden polis helikopteri tarafından kayıt altına alındı. Kayıtta polisten kaçarken kırmızı ışıkta duran suçlunun kendi otomobilinden inerek önünde bulunan motosiklete doğru yöneldiği görülüyor. İzini kaybettirmek adına motosikleti almak isteyen adam, motorun sürücüsünü aynı GTA'da olduğu gibi motorun üzerinden atıyor ve motora binmeye çalışıyor. Ancak motosiklet sürücüsü pes etmiyor ve adamı motordan uzak tutuyor. Kısa bir süre yumruklaşan ikili, suçlunun arabasına yeniden binerek kaçmaya devam etmesiyle sonlanıyor.
 

Arkadaki araçtan inen kişilerin polis olduğu ve tam 3 el ateş ettikleri açıklandı. Bu atışlardan hiçbiri suçluyu durdurmaya yetmedi ve suçlu bir süre daha kaçmaya devam etti. Bir süre kaçmaya devam eden suçlunun kaza yaptığında durdurulduğu bildirildi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0