• Anasayfa
  • İnternet
  • Pornhub, Bilgisayarını Kıran Denzel'a Yeni Bir Bilgisayar Gönderiyor

Pornhub, Bilgisayarını Kıran Denzel'a Yeni Bir Bilgisayar Gönderiyor

9
1
0
0
0
Pornhub, Bilgisayarını Kıran Denzel'a Yeni Bir Bilgisayar Gönderiyor
Annesinin odasına gireceğini hisseden çocuğun bilgisayarını kırması, sosyal medyada en fazla konuşulan konulardan bir tanesi olmuştu. Pornhub, bilgisayarının kırılmasına sebep olmasından dolayı çocuğa dizüstü bilgisayar göndereceğini açıkladı.
İki gün önce paylaştığımız haberimizde, annesinin ayak seslerini duyduğu için odasına gireceğini zanneden Denzel ismindeki çocuk, dizüstü bilgisayarını komple kırmıştı. Twitter’da bir gün içerisinde 5 binden fazla retweet ve fav alan Denzel’in tweet’inin ardından Pornhub, böyle bir olaya sebep olmalarından dolayı Denzel’a dizüstü bilgisayar gönderme kararı aldı.

Pornhub’un Başkan Yardımcısı Corey Price, Denzel’ın yaşadığı bu olaya benzer durumlarda yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek aşağıdaki açıklamaları yaptı:

Denzel’ın bilgisayarıyla yaşadığı bu sorunun aslında Pornhub’u takip eden kişilerin yaşadığı ortak bir sorun olduğunun farkına vardık.” Denzel’a kendi sitelerini tercih ettiği için minnettar olduklarını söyleyen Price, “Denzel’a sadakatinden dolayı teşekkür ederiz. Denzel’ın yaşadığı durum oldukça normal. Sonuç olarak kendisine yaşadığı bu üzücü durum üzerinde Pornhub çıkartmalarının bulunduğu bir dizüstü bilgisayar göndermek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 
 
Denzel'cım, sen de artık bu bilgisayarın sessize alma tuşunu bozmazsın umarım. Adamların zırt pırt sana bilgisayar gönderecek hali yok, herkesin bir 'işi' var sonuçta.
9
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
1
0
0
0