PornHub Uzayda Film Çekecek

35
7
4
1
1
Tarayıcı geçmişinizde tespit edildiğinde bile oraya nasıl geldiğiniz bilmediğiniz internet sitesinin elbette nasıl bir film çekeceğini gayet iyi tahmin ediyorsunuzdur; ancak bu sefer saçma, ucuz, absürd efektler yerine film gerçekten uzayda geçecek, gerçek uzayda …
Biraz oturup düşünelim. Bireysel uzay yolculuğu için çabalayan Virgin Galactic gibi şirketler var ve dünyanın en zengin insanlarının oluşturduğu kesim bunun için yer ayırtmaya başladı bile. Çok yakında (parasını ödeyebildiğimiz taktirde) keyfimizce uzaya çıkıp evimize yörüngeden, belki de yörünge dışından bakabileceğiz. (bir de sıfır yer çekimi ve basınç olayı var ama onu karıştırmayın şimdi)

Diğer taraftan da sektörün en büyüklerinden ve kuşkusuz en popüleri olan, e-spor sponsoru, Wankband’in sahibi ve (kimse kimseyi kandırmasın artık) herkesin izlediği PornHub …

Astronaughty ismi alınmış olduğu için Sexploration adını verdikleri programa Indiegogo ile destek bularak uzayda bir film çekmeyi hedefleyen sitenin ihtiyacı olan 2 film yıldızı - ki işin bu kısmını halletmek zor olmamış - ve 3.4 milyon Dolar.

Kampanyanın şu anki toplanan bütçesi 4.985 Dolar (yani yörüngeye gitmelerine daha epey var) Filmde oynayacak yıldızlar ise Johnny Sins ve Eva Lovia. İkilinin Youtube’a da koyduğu ve yakında vizyona girecek olan Cosmoans: A Spanktime Odyssey Starring Neil DeAsse Tyson filminin setinde yaptıkları tanıtım konuşması bir süre önce YouTube’dan kaldırılmış. (Bunu yapmasalardı keşke lan! Ben Cosmos serisini de Neil DeGrasse abimizi de çok severim; neyse)Konunun açıklama kısmında “ekibimizi eğitmeliyiz ve uygun kıyafet ve ekipmanlarla donatmalıyız ve bunu uzman danışmanlar aracılığıyla yapmalıyız. Elbette film ekipmanlarının da uygun şekilde modifiye edilmesi gerekli. Ayrıca bir de bizi yörüngeye taşıyacak olan mekik var bütçeye dahil edilmesi gereken” diyerek Indiegogo kampanyasını açıklayan şirket bağışçılara, filmi yayınlanmadan 24 saat önce izleme fırsatından, filmin oyuncuları ile buluşma fırsatı da sunuyor. (Eva Lovia ya da Johnny Sins ile öğlen yemeği için 5.000 Dolar’ı gözden çıkartmanız gerekli, haberiniz olsun.)

Belli nedenlerden dolayı kendi sitemizde tanıtım videosunu yayınlamaktan çekindiğimiz kampanyaya bu bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
35
7
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
35
7
4
1
1