• Anasayfa
  • İnternet
  • PS4 ile "İşini Gören" Adamın Ardından Bir Başka Adam PS4 Oyunlarına İşedi!!

PS4 ile "İşini Gören" Adamın Ardından Bir Başka Adam PS4 Oyunlarına İşedi!!

0
0
0
0
0
PlayStation 4 karşısına geçerek "işini gören" adamın ardından şimdide PlayStation 4 oyunlarına işeyen bir adamın kayıtları ortaya çıktı.
7.5 milyar insanın bulunduğu bir gezegende yaşıyoruz ve tahmin edebileceğiniz gibi bu insanların neredeyse hiçbiri normal değil. Geçtiğimiz günlerde (9 Aralık tarihinde) oldukça ilginç, ilginç olduğu kadar da iğrenç olan bir olay yaşanmıştı. İsmi açıklanmayan bir elektronik cihaz dükkanı, sıradan günlerinden birisini yaşıyordu. Dükkana giren müşteriler farklı noktalara yönelerek buralarda bulunan oyunlara ve cihazlara bakarken dükkana kırmızı bereli, siyah montlu bir müşteri girdi. İlk olarak normal bir müşteriden hiçbir farklı olmayan bu adamın, PlayStation 4'lerin bulunduğu bölgeye doğru yönelmesinin ardından hiçte normal olmadığı anlaşıldı. Yüzü görünmemesine rağmen kamera kayıtlarından da anlaşılabileceği gibi siyahi adam, açık gördüğü bir PlayStation 4'ün önünde "kendi işini kendi gördü." Mağaza çalışanının kamera kayıtlarından farketmesinin ardından müdahale ettiği adam, uyarıların ardından "işini tamamlayamadan" mağazadan çıkartılmıştı. 

Videoda çıplaklık içeren görüntüler bulunmamaktadır ancak izlemeden önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.
 

Hala çoğu kişiyi güldüren bu olayın üzerinden sadece 1 ay geçti ve bunun gibi yeni bir olay daha gündeme düştü. Wilkes-Barre Township'te bulunan Target isimli mağazaya giren bir müşteri, bir süre gezmesinin ardından PlayStation 4 oyunlarının bulunduğu bölüme doğru yöneldi ve oyunların üzerine işemeye başladı. Mağaza görevlilerinin farketmediği ancak kayıtların izlenmesinin ardından polis tarafından yakalanan adam, söylenenlere göre yakalandığında kendi üzerine de işemişti.Bu tarz olaylar neden her zaman PlayStation 4'ün başına geliyor anlayabilmiş değiliz ancak Sony'yi bu kadar çekici bir konsol üretmiş olması nedeniyle tebrik ederim.

Kaynak: Mirror 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0