​Psişik Olduğunu İddia Eden Kadının Yalanı, Haberciler Tarafından Ortaya Çıkartıldı!!

1
0
0
0
0
​Psişik Olduğunu İddia Eden Kadının Yalanı, Haberciler Tarafından Ortaya Çıkartıldı!!
Psişik olduğunu ve kayıp insanları bulabildiğini söyleyen yaşlı bir kadın, haberciler tarafından oyuna getirildi.
Doğaüstü güçlere sahip olduğunu, öldükten sonra yeniden hayata döndüğünü, hayaletler, periler veya cinler gördüğünü söyleyen insanlarla karşılaştınız mı? Çoğumuz bu tarz insanlardan birini tanımışızdır ve "Benim halamın komşusunun başına ..... gelmiş" diye anlatılan hikayeler duymuşuzdur. Bu tarz insanlardan ve onların yalanlarından bıkan bir haber ekibi, insanların hassas noktalarını kullanmaya çalışan ve bundan para kazanan kişilerden birisini rezil etti.

Olay genç bir kızın kaybolmasıyla başladı. Ali isimli genç kızın kaybolması bölgede bulunan televizyon kanalları tarafından yayınlandı ve böylece haber dört bir tarafa ulaşmış oldu. Kızlarının bulunması için bekleyen endişeli ebeveynler, haberin yayınlanmasından sonra onlara yakın bölgelerde bulunan 'psişik dedektif'ler tarafından arandıklarını, Ali'yi bulabileceklerini iddia ettiklerini söylediler. Bu tarz kişilere inanmayan aile, kendine psişik dedektif diyen insanlar tarafından arandıklarını haber kanalına bildirdiler ve böylece haberciler harekete geçti. Kanal ekibinden birisi, sunucunun küçüklük fotoğrafını alarak aileyi arayan psişik dedektiflerden birisine gitti ve fotoğraftaki kişiyi aradığını söyledi. Bu kişinin resmine biraz bakan psişik dedektif, sadece dakikalar içerisinde fotoğraftaki kızın kafasına taş ile vurularak öldürüldüğünü ve hatta cinsel saldırıya maruz kaldığını söyledi. Bu da yetmezmiş gibi kızın ölü bedeninin bulunabileceği  yeri harita üzerinde işaretleyen kadın, habercinin üzerindeki gizli kamera tarafından kaydedildi.

Tüm bu tahminlerin ardından psişik dedektifi bir röportaj için çağıran haberciler, kadının karşısına fotoğraftaki kişiyi oturttular. Birkaç dakika konuştuktan sonra fotoğraftakinin kendisi olduğunu söyleyen sunucu kadın, insanlardan yüzlerce dolar alarak onlara yalanlar söyleyen kadının yalanlarını kameralar karşısında ortaya çıkardı.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0