• Anasayfa
  • İnternet
  • Reddit'in CEO'su Steve Huffman: Bütün Bilgilerinizi ve Sırlarınızı Biliyoruz!

Reddit'in CEO'su Steve Huffman: Bütün Bilgilerinizi ve Sırlarınızı Biliyoruz!

0
0
0
0
0
Reddit'in CEO'su Steve Huffman: Bütün Bilgilerinizi ve Sırlarınızı Biliyoruz!
Bir röportaja katılan Reddit CEO'su Steve Huffman, kullanıcılarının en büyük sırlarını bile bildiklerini söyledi.
İnternetin en kalabalık platformlarından birisi olan ve birçok bilgili insan bulabileceğiniz Reddit, son yıllarda yaşanan hack saldırıları ve açıklamalarla gündemden düşmüyor. Ünlü sitenin CEO'su olan Steve Huffman, TheNextWeb (TNW) tarafından düzenlenen TNW Conference'ta katıldığı röportajda Reddit kullanıcılarını sinirlendirebilecek bazı söylemlerde bulundu.

Reddit'in nasıl bir platform olduğundan bahseden, internet sitesinin arkasındaki ekibi tanıtan ve Reddit üzerinden nasıl para kazandıklarına değinen Steve Huffman, kullanıcılarının kişisel bilgilerine sahip olduklarını ve bu bilgilere göre reklam verdiklerini açıkladı. Bu durumu "Bütün ilgi alanlarınızı biliyoruz. Sadece Facebook üzerinden paylaşmaya gönüllü olduklarınızı değil, aynı zamanda en karanlık sırlarınızı da biliyoruz" sözleriyle anlatan Steve, bazı Reddit üyelerinden tepki aldı.
 

Reddit'in bundan birkaç sene sonra düşüşe geçebileceğini belirten sunucu, Steve'e bunu önlemek adına ne gibi planlar yaptıklarını sordu. Soruya kendinden çok emin bir şekilde cevap veren Steve "İnternetteki en iyi topluluğa sahibiz. Bazıları tasarımımızın kötü olduğunu, daha iyi olabilecek şeyler olduğunu söylüyor ancak bu söylemler tamamen boş. Bir restaurant düşünün. Müşteriler mükemmel ortamı ve iğrenç yemekleri olan bu restauranta gelmezler, öte yandan sıradan bir ortamı olan ve enfes yemekler sunan restauranta gelirler. Biz de buyuz. Bizi sevmeyebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz ancak internetteki en enfes yemekler bizde."
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0