Reddit Kullanıcılarına 5 Milyon Dolar Dağıtacak

1
0
0
0
0
Reddit Kullanıcılarına 5 Milyon Dolar Dağıtacak
RedditY Combinator’un başını çektiği fonlamada 50 milyon dolar gelir elde etti. Site, elde edilen bu gelirin yaklaşık yüzde onunu Reddit’e giren kullanıcılar arasında dağıtacağını açıkladı.
Reddit, Y Combinator’un başını çektiği fonlamada 50 milyon dolar gelir elde etti. Site, elde edilen bu gelirin yaklaşık yüzde onunu Reddit’e giren kullanıcılar arasında dağıtacağını açıkladı.
 
Blog sayfasından bir açıklama yapan Reddit CEO’su Yishan Wong, 5 milyon doları kullanıcılara dağıtmak için çılgın planları olduğunu ve bunun için şifreli bir para birimi oluşturacaklarını söyledi. Neden böyle bir etkinlik düzenlediklerini de açıklayan Wong, kullanıcılarının bugüne kadar kendilerine yaptığı katkıyı adil olarak ödemek istediklerini söyledi.
 
Reddit’in alt kanallarındaki popüler bir konu olan Dogecoin’den ilham aldıklarını belirten Wong, Reddit hisselerinin takas edilmesini sağlayacak bir para birimi oluşturacaklarını söyledi. Fakat bu para birimi ile ilgili daha fazla detay verilmedi.
 
Genç firmalara 30 milyar dolar fonlama sağlayan Y Combinator’ın başını çektiği Reddit fonlamasında, Seqoia Capital gibi birçok firma yer aldı. Y Combinator, 2005 yılından bu yana yaklaşık 700’den fazla firmaya fon sağladı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0