• Anasayfa
  • İnternet
  • Youtube Starları PewDiePie Önderliğinde Buluşuyor: Revelmode

Youtube Starları PewDiePie Önderliğinde Buluşuyor: Revelmode

2
1
1
0
0
Youtube Starları PewDiePie Önderliğinde Buluşuyor: Revelmode
PewDiePie önderliğinde toplaşan YouTube starları RevelMode isimli yeni bir video ağında buluşuyor.

PewDiePie ismini artık hepimiz biliyoruz. Felix Kjellberg adlı 40 Milyon'dan fazla takipçiye sahip YouTuber'ın atık işi daha ileri götürerek YouTube Red için Walking Dead gibi "Scare PewDiePie" adında bir seri yapacağını duymuştuk. Şimdi ise biraz daha bu işi ilerleten Felix, CinnamonToastKen (Ken Morrison), CutiePieMarzia (Marzia Bisognin), Dodger (Brooke Lawson), EmmaBlackery (Emma Blackery), JackSepticEye (Sean McLoughlin), Jelly (Jelle van Vucht), Kwebbelkop (Jordi van den Bussche) ve Markiplier (Mark Fischbach) gibi diğer YouTube'un küresel fenomenleriyle Revelmode adında bir video ağı oluşturdu.

Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube hesapları üzerinden aktif olarak işleyecek olan bu yeni video ağında özel şovlar, müzikler, oyunlar, yardım kuruluşları için içerikler ve özel ürünler gibi birçok seçenek barındıracak.
 


Yani yukarıda saydığım tüm YouTuberlar birleşerek ortak bir kanal oluşturdu diyebiliriz. Liderlerinin PewDiePie olduğu bu yeni kanalın yapımını ise Disney'in sahibi olduğu Maker Studios'un yapacak olması ise işin ne denli ciddi olduğunu gösteriyor.

YouTube'un ve internet aleminin en güçlü video ağı olması öngörülen Revelmode'un kadrosundaki bu ünlü isimlerin de artarak bambaşka bir kanal haline gelmesi bekleniyor. Gittikçe duyulmasıyla 100 Milyon'u aşacak takipçi sayılarına da ulaşması beklenilen bu yapı büyük ihtimalle YouTube camiasına yepyeni bir soluk ve farklılık getirecek. Farklı tarzlara ve türlere sahip YouTuber'ların sadece Vlog gibi ya da birkaç video dışında paslaşması yerine bir güç birliğine gidilmesi gerçek manada önemli bir atılım olabilir. Bakalım, nasıl video içerikleri ile YouTube camiasına farklılık getirecekler, merakla bekliyoruz.
 


Aşağıdaki bağlantılardan yazıların üstüne tıklayarak Revelmode'un gerekli adreslerine ulaşabilirsiniz.

Resmi Site / YouTube / Facebook / Twitter / Instagram

2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0