Roundme Uygulamasıyla Sanal Gerçeklik Keyfini Yaşayın

0
0
0
0
0
iOS uygulaması olan RoundMe, 360 derece panoramik fotoğraflarımızı yayınlayabileceğimiz ilginç bir sosyal ağ olma yolunda hızla ilerliyor.
iOS uygulaması olan RoundMe, 360 derece panoramik fotoğraflarımızı yayınlayabileceğimiz ilginç bir sosyal ağ olma yolunda hızla ilerliyor.

Gelen son güncelleme ile birlikte uygulama, artık farklı bir deneyim yaşatmaya başladı. Başka insanların yüklediği panaromik fotoğrafları arttırılmış gerçeklik sayesinde, Google Cardboard’ı kullanarak inceleyebileceğiz.

Bulunduğunuz ortamda uygulamayı açarak panoramik bir fotoğraf çekiyorsunuz ve binlerce fotoğraflık arşive bu fotoğrafı yüklüyorsunuz. Böylece uygulamayı kullanan herkes sizin bulunduğunuz ortamı arttırılmış gerçeklik sayesinde inceleyebiliyor.Normal panoramaların aksine, kaydırma yaptığınız noktaları parmaklarınızı kullanarak düzeltebiliyorsunuz. Arttırılmış gerçeklik modunda da çekim yapabiliyorsunuz. Bu modda sadece kafanızı sağa sola çevirerek çekimi yapabiliyorsunuz.
 
  Roundme

 


Uygulama sayesinde, müzeleri, hayvanat bahçelerini ve dünya üzerinde ki bir çok mekanı CardBoard kullanarak gezebiliyorsunuz.

 


Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0