• Anasayfa
  • İnternet
  • Rus Kadın, Telefonu Şarjdayken Küvete Girince Hayatını Kaybetti

Rus Kadın, Telefonu Şarjdayken Küvete Girince Hayatını Kaybetti

1
0
0
0
0
​Rusya’da banyo yaptığı sırada şarjdaki telefonunu eline alan genç kadın, şarj halindeki telefonunu su dolu küvete düşürünce kapıldığı elektrik akımı sonucu hayatını kaybetti.
Rusya’da banyo yaptığı sırada şarjdaki telefonunu eline alan genç kadın, şarj halindeki telefonunu su dolu küvete düşürünce kapıldığı elektrik akımı sonucu hayatını kaybetti.

Sputnik News’in haberine göre küvette banyo yaptığı sırada telefonunu şarj eden 24 yaşındaki Eugenia Sviridenko, telefonun elinden kaymasıyla birlikte düştüğü su dolu küvette elektrik akımına kapıldı. Ev arkadaşının aramasıyla birlikte olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahaleler, genç kadının hayatta kalması için yeterli olmadı.

Olay sonrası Rusya’daki Pravda gazetesine konuşan ölen kızın Yevgenia isimli arkadaşı, banyoya girdiğinde arkadaşının hareketsiz olarak yerde yattığını ve küvetten çıkardığında vücudundaki elektrik şoku nedeniyle hala titrediğini söyledi.Genç kadın hayatını kaybetmeden dakikalar önce sosyal medya hesabı üzerinden bazı paylaşımlarda bulunmuş. Aman dikkat edin, elektrik ve su bir araya geldiğinde maalesef böyle üzücü olaylar yaşanabiliyor. Ortalama 20 dakika telefondan uzak kalsanız çok bir şey kaybetmezsiniz, hayatınızdan daha önemli değil ya.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0