Saat 17.00'de Periscope ile Canlı Yayındayız

0
0
0
0
0
Saat 17.00'de Periscope ile Canlı Yayındayız
Çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Periscope uygulamasında canlı yayında olacağız. Saat 17.00 da başlayacak olan canlı yayında, Webtekno hakkına merak ettiğiniz soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.
Periscope, piyasaya çıktığı andan itibaren piyasaya yeni yüzler çıkarmaya başladı. Çoğu ünlünün de cazibesine kapıldığı Twitter üzerinden canlı yayın yapmanızı sağlayan uygulama, geleceğin habercilerine yol göstermeye devam edecek gibi görünüyor.

Bizler de, teknolojinin çoğu alanında işin iyi ve kötü taraflarını göstermeye çalışan Webtekno ekibi olarak, bu uygulamaya sayesinde sizlerle birebir iletişim halinde olmak istedik. Canlı yayın sırasında bizlere kafanıza takılan soruları sorabilir, videolar hakkında görüşlerinizi (hangi iddialar olmalı, incelenmesini istediğiniz ürün gibi) belirtebilir veya yalnızca muhabbet amaçlı iletişim kurabilirsiniz. Canlı yayın bugün saat 17.00 da başlayacak ve gittiği yere kadar gidecektir.

Bu arada, Webtekno’nun Twitter’da ‘çakma’ hesabı bulunuyor. Canlı yayına katılmak isteyenler resmi hesap yazan Webtekno hesabından yayına katılabilirler. Haftanın 5 günü devam edecek olan canlı yayınlara katılıp bizi takip etmek isteyen herkese şimdiden sonsuz teşekkür. Eğer uygulamayı hala daha indirmediyseniz buraya tıklamanız yeterli.

Periscope ile Webtekno ekibinin neler yaptığını görmek için şuradaki linke tıklayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0