Sadece Instagram'a Fotoğraf Yükleyerek Netflix'ten 4000 Dolar Kazanabilirsiniz!!

1
0
0
0
0
Netflix, kaliteli fotoğrafçılar bulabilmek amacıyla ilginç bir yarışma düzenlemeye kararı aldı. Instagram'a yüklenen fotoğraflardan birisinin sahibi tam 4000 dolar kazanacak.
Netflix başarılı fotoğrafçılar bulmak için kolları sıvadı. Birkaç ay önce ülkemize de geleceği bilgisi hızla yayılan yayın platformu, Instagram'da kendi yarışmasını düzenliyor. Bu yarışmaya katılmak isteyen Instagram kullanıcılarının öncelikle Netflix'in resmi Instagram hesabını takip etmesi gerekiyor. Ardından Netflix'in kendi oluşturduğu #grammasters3 etiketine 3 farklı fotoğrafını göndermek zorundalar. Gönderilen tüm fotoğrafların tek tek inceleneceğini ve en iyi fotoğrafçıların seçileceğini söyleyen Netflix yetkilileri, bu fotoğrafın sahibine büyük bir para ödülü ve güzel bir gezi şansı da sunacaklar.Netflix'in bahsettiği para ödülü tam 4000 dolar. 3 fotoğraf yükledikten sonra 4000 dolar alacaksınız ve buna ek olarak Avrupa'nın farklı bölgelerini gezme şansına erişeceksiniz. Netflix'in sizi göndereceği bu bölgeler, ikonlaşmış olan filmlerin ve dizilerin çekildiği alanlar veya bu yapımların setleri olacak. Bu alanlara gitmenizin ardından fotoğraf çekebilme becerilerinizi kullanarak Netflix'in Instagram hesabı için fotoğraflar çekeceksiniz. Eğer Netflix'ten istek gelirse bölgede bulunan ünlüler ve yapımcılarla röportaj da yapabileceksiniz.

Netflix'in söylediğine göre toplamda 14 gün sürecek olan Avrupa yolculuğundaki tüm masraflarınız Netflix tarafından karşılanacak. Yani 4000 dolar, tamamen size kalmış olacak. Bu ay sonuna kadar belirlenecek olan şanslı ismin ülke dışına çıkış konusunda herhangi bir sorunu olmaması ve 21 yaşını doldurmuş olması gerekiyor.

Kaynak: DigitalTrends 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0