• Anasayfa
  • İnternet
  • Sahibinden.com’da Yine Efsane Bir İlan: Sahibinden Satılık Karşılıksız Çek!

Sahibinden.com’da Yine Efsane Bir İlan: Sahibinden Satılık Karşılıksız Çek!

0
0
0
0
0
Sahibinden.com’da bu zamana kadar çok ilginç ilanlar görmüştük ama Kayserili esnafın ilanı, belki de içlerindeki en insancıl olanıydı.
Kayseri’nin ilçesi Kocasinan’da yaşayan Ahmet Ergül, adını sahibinden.com’a verilmiş en efsane ilanlar listesine yazdırmayı başarmış vatandaşlarımızdan yalnızca biri. Daha önce sahibinden sinek, toma, sevgili gibi ilginç ilanlar gördüğümüz sahibinden.com, bu sefer hem komik hem de Kayserili esnafın bakış açısından değerlendirildiğinde biraz hüzünlü bir paylaşıma ev sahipliği yapmış.

Çeklerinin karşılığını alamayan ve yaklaşık 3 yıldır bu durumla ilgili sorunlar yaşadığını belirten Ergül, ilanda hem kendi hem de karşı tarafla ilgili yaşadığı durumları anlatmış. ‘Şahsın kardeşinin birçok mal varlığı bulunsa da kendisi adına hiçbir şey bulunmuyor’, ‘Aslında ödemeyi istese yapar ama sütsüzlüğünden ödemiyor’ diyen Ergül, resmen içindekileri yayınladığı ilanla dökmüş.İlanın bulunduğu link, sahibinden.com yetkilileri tarafından kaldırılmış. Zaten çok fazla kalmasını beklemiyorduk fakat alelacele kaldırılmış olması, olayın hukuksal boyutlara geçmiş olabileceği gibi bir izlenime kapılmamıza sebep oldu. Sonuç olarak dileğimiz, Ahmet Ergül isimli bu vatandaşın alacaklarını hukuki yaptırımlar çerçevesinde en kısa sürede temin etmesi yönünde.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0