Sahiplerinin Düğününü GoPro ile Kaydeden Köpek!

0
0
0
0
0
Sahiplerinin Düğününü GoPro ile Kaydeden Köpek!
Bir köpek sahiplerinin ona bağladığı GoPro ile düğünü kaydetti ve bu kayıtlar, internetteki yorumlara göre normal kameramanların çekimlerinden çok daha güzel oldu.
Dünyanın en sadık hayvanları olarak bilinen köpekler, sahipleri tarafından birçok amaçla kullanılmak için eğitilebiliyorlar. Gazete getirebiliyorlar, kapıyı açabiliyorlar, çocuğu uyutabiliyorlar veya sizin için düğününüzü kaydedebiliyorlar. Marshall Burnette ve şu an eşi olan Addie Burnette, geçen sene Tennessee'de bulunan Roan Dağı'nda sıra dışı bir düğün düzenlemeye karar verdiler. Düğünlerinin kayıt edilmesini ve bu anları saklamak isteyen çift, bu iş için pek deneyimli olmayan köpeklerini uygun gördüler.
 

Kendileriyle birlikte Ryder adlı köpeklerini de dağa çıkartan çift, hareketli ve söz dinleyen köpeklerine bağladıkları GoPro ile köpeğin tüm düğünü kaydetmesini sağladılar. Sonradan köpeğin çektiği görüntüleri düzenleyerek bunları romantik bir film gibi uyarlayan çift, köpekleri tarafından yönetilmiş olan bu filmlerini internette paylaştılar ve video kısa süre içerisinde tüm internete yayıldı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0