• Anasayfa
  • İnternet
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Finalleri YouTube'dan Yayınlanacak!

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Finalleri YouTube Üzerinden Ücretsiz Olarak Yayınlanacak!

0
0
0
0
0
İngiliz yayın kuruluşu olan BT Sport, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi finallerini YouTube üzerinden ücretsiz olarak yayınlayacağını duyurdu.
Bildiğiniz gibi ülkemizde abonelik usulü yayıncılık başladığından bu yana futbol ve hatta son zamanlarda basketbol, voleybol ve hatta tenis, Moto GP vb spor dallarını izleyebilmek için ücret ödeme durumunda kalıyoruz.

Hatta Digitürk tarafından yapılan son duyuruyla "Milli maç keyfi" olarak izlemekten zevk aldığımız Dünya Kupası ve Avrupa Kupası gibi turnuvalar da bu platformlara taşındı. Her ne kadar Türkiye A Milli Futbol Takımı'mızın maçları TRT'den şifresiz olarak yayınlanacak olsa da, birçok merak edeceğimiz maçlar da Digitürk üzerinden sadece Lig TV abonelerine sunulacak.Hatta yıl içindeki zevkimiz olan Spor Toto Süper Ligi, Premier Lig, Bundesliga, La Liga gibi üst seviye ligler, Euroleague, NBA gibi basketbol liglerinin de bu platformlarda iken UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi de çoğu zaman ücretli platformlarda bulunuyor. Fakat eğer "ücretsiz" bir şekilde Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin finalini izlemek isterseniz yardımınıza yerli değil, bir İngiliz kanalı koşacak.İngiliz spor kanalı olan BT Sport, tüm dünyadaki futbolseverlere ve bizim gibi durumda olup ücret ödemesi gerekenlere güzel bir kıyak yaparak her iki finali de YouTube üzerinden yayınlayacağını duyurdu. Buradaki bağlantı üzerinden erişebileceğiniz BT Sport YouTube kanalı üzerinden 18 Mayıs Çarşamba günü saat 21:45'te UEFA Avrupa Ligi Finali'ni (ki bu TRT üzerinden de yapılacak) ve 28 Mayıs Çarşamba günü yine 21:45'te bu kanal üzerinden Şampiyonlar Ligi Finali'ni izleyebileceksiniz. Liverpool ile Sevilla arasındaki Kupa 2 ve Real Madrid ve Atletico Madrid arasındaki Kupa 1 mücadelelerini bu kanal üzerinden dilediğiniz yerden takip edebileceksiniz.

Ancak umarım Tivibu ve haliyle Türk Telekom'un Türkiye'deki yayın hakları sebebiyle bu kanala erişim engeli vb durumu olabilir mi bilmiyorum. Ama olursa nasıl çözeceğinizi de ezberlediğiniz için pek de sorun olmayacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0